Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a Sugarbird márka?

Milyen a Sugarbird márka?

Figyelt kérdés
Meg vagytok vele elégedve??? az ejtett vállú felsők mennyibe kerülnek ott???
2011. júl. 26. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Nekem egy Sugarbird koktélruhám van. Pánt nélküli, fényes anyagú, szép esésű.. barna színű, arany övvel. Nagyon szép. 17.000 Ftért vettem tavaly Budapesten az Aréna Plázában, 20 v. 30%-os leárazás volt. Nem bántam meg. Bár eddig még csak egyszer volt rajtam, de csakis amiatt, hogy nem szeretek kétszer ugyanabban a ruhában mutatkozni.
2011. júl. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem,köszi:)
2011. júl. 27. 12:52
 3/14 A kérdező kommentje:
Vettem egy felsőt már le volt értékelve 50%-kal..:D nagyon tetszik,de azért várom a kommenteket,nektek mi a véleményetek erről az állítólag(és végül is szerintem is) színvonalas márkáról!!!
2011. aug. 10. 19:49
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Imádom :) Csak háát.. elég drága :/ így csak néhány ruhám van ilyen márkájú:)
2011. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
az egyszerűbb koktélruhák nagyon tetszenek, de szerintem nem érnek annyit amennyiért elakarják adni..most láttam egy ruhát..és úgy,hogy 50%-os leértékelés van 10.000 Ft
2011. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
egy magyar márka és ahhoz képest pofátlanul drága. ennyiért már sokkal jobb boltok is vannak mango stb..
2011. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

hát igen...sajnos tény és való,hogy némelyik darab rettentő drága...és hát jól ki kell keresni,azt amelyik éppen nem drága,tetszik és még méretben is jó....:S nekem még csak ez a felső az egyetlen ilyen márkájú darabom,de még van ami tetszik...:D majd,ha megint "leakciózzák" (remélem nem úgy,hogy 23.000-ről 13.000-re,mert ennyit biztos nem ér meg semmilyen darab koktél ruha vagy nem koktélruha...)

szóval akkor talán még arra is áldozok...egyébként tényleg csak az árakkal van gond...ha szerintem az átlagosnak mondható pólók,felsők,olyan 2000-3000 ft között lennének,már özönlenének a vásárlók,de az is lehet,hogy így akarják kivédeni azt,hogy "be tucatuljon" a márka..xD

2011. aug. 10. 21:26
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nagyon tetszik,de az utolsóval egyet értek,hogy az árát nem éri meg.

És pontozzatok le,de szerintem azért ilyen drága,mert celebekkel van reklámozva,Dukai Regi,Zimány Linda,Bódi Sylvi,Horváth Éva.. és sokan követik őket...az egész facebook fan clubjuk csak a reklámtól zeng.

Amúgy meg valamelyik cuccoknak elég kínais beütésük van,és tuti olcsón állítják elő,ha a 4 nő ingyen megkapja a ruhákat,másokra meg 10ezrekért rásózzák.

Nekem egy felsőm volt,de eldeformálódott oldalt a húzós része pár hónap után..

Semmi negativitás nincs bennem,mert én szeretem ezeknek a csajoknak a stílusát,de tényleg nagyon drága.

2011. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Van benne valami...én nem pontozlak le,szerintem is igazad van...nekem is nagyon tetszik a stílusuk,és elhiheted,mennyi ruha van,amiket megvennék,de én még ha már saját keresetem lenne sem adnék ki ennyi pénzt ilyen minőségű ruhákra...tényleg kb. ugyanilyet veszek egy New Yorkerben vagy C&A-ban,csak mondjuk 2000 ft-tal olcsóbban(és ugye a maradék pénzből kijön kb. még1 felső...)

szóval én azt mondom még max. 2 SB ruhát veszek még...egy felsőt és valami elegánsabbat,és itt vége.(ez sem ma lesz..:S)

2011. aug. 10. 21:41
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi árultunk ilyet!

Nézzétek meg jól mert sok a hibás darab!varrása ferde ilyesmi ja és a mosással óvatosan

2011. aug. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!