Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sugarbird! Jó márka?

Sugarbird! Jó márka?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha jól tudom, Horváth Éva, Dukai Regina meg még vki vett részt a tervezésben. Nincs ilyen márkájú ruhám, de biztos hogy jók lehetnek. Sztem jó márka.
2009. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

hát egyenlőre csak annyit tok róla h jó drága..:)

de iszonyat jól néz ki pár ruha.

2009. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem személy szerint nem jönnek be a Sugarbird ruhák,persze ettől még lehetnek jók.

Zimány Linda szokta az általuk tervezett ruhákat viselni.


Szerintem viszont semmi extra nincs ezekben a ruhákban,olyan idétlen a színösszeállításuk :-)

2009. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Hmmm... ahogy olvasgattam, nem igazán vágjátok, hogy milyenek ezek a ruhák.

4 csaj van : Dukai Regina, Horváth Éva, Zimány Linda és Bódy Sylvi.

Nekem ez a kedvenc márkám, imádom a ruhákat, amiket terveznek. Nagyon sok van már belőle.

Különösen aranyosak a rajzfilm figurás felsők, a bőrhatású nadrág és kabát.

Honlapot érdemes megnézni, és szerintem szerezzetek be pár ilyen ruhát. Hihetetlen nagy sikerük meg!!!

2009. aug. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Utolsónak: sorry, azért nem vágjuk ennyire, mert nem adunk ki ennyi pénzt ruhákra...
2009. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
szivi, nem is olyan drága...
2009. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
múltkor láttam egy nagyon cuki Sugarbird felsőt,3000-re volt leárazva..eredetileg 9000 volt..úgy azért tényleg drága..
2009. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Az egyik legjobb magyar márka.
2009. szept. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek az utolsóval!Szerintem ezzel a márkával jóval színvonalasabb lett a magyar piac,főleg,hogy már Szlovákiában is nyílt(tudomásom szerint 2)üzlet.

Eléggé drágák,viszont nagyon jó minőségűek és nem rég jártam bent,nagy leárazások voltak..35,50%-os. Egy nagyon szép sportos pink felsőt vettem, 9000 Ft-ról volt leárazva 4790 Ft-ra.:) szerintem megérte,még szeretnék ilyen ruhákat.:)

2011. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy Magyar márka ne kerüljön annyiba mint egy befutott Olasz világmárka... ez így gáz és a marketingjében sem szerencsés Olasznak beállítani a márkát, viszont ha korrekt áron árulnák,lehet többet adnának el belőle, mert így aki drága ruhát vesz biztos nem egy Magyar márkát fog választani... legalábbis akit nem sikerül átverniük ,és tudatosan vásárol... ugyan ez a helyzet a Retro márkával is...ami Replay kategóriába akarja magát besorolni...szánalom...
2012. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!