Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mással is van ilyen? Lehet...

Mással is van ilyen? Lehet valaki annyira szürke kisegér, hogy egy fiú érdeklődését sem kelti fel, még akkor sem, ha öltözködésben (is) ad magára?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek ez a lány szép?

Kommentek között olvastam párat, hogy ugyanolyan szürke maradt az alakítás után..

(Nem én vagyok a képen, még mielőtt..:D)


Lehet, hogy a fejemmel van a gond?

19 éves vagyok de még nem volt barátom, de egyszer sem volt olyan, hogy valaki intenzíven kezdett volna érdeklődni irántam.o.O


Átlagos vagyok se nem szép se nem csúnya(annyira).


Az átlagos lányok mit tehetnek ilyen helyzetben?


2011. júl. 27. 20:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:

Igen, a külsőmmel van a gondom. Szeretem a szép ruhákat, a csinosat. De pl miniszoknya még életemben nem volt rajtam.

De a magassarkúkat szeretem. Általában inkább úgy választom meg a ruháimat, hogy ne legyen ízléstelen, rib@ncos.

Szőke megint biztos , hogy nem leszek. az én hajamat túlságosan is tönkretette a szőke hajfesték.


Utolsó:

Szerintem is van benne egy kis photoshop.

2011. júl. 29. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!