Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki lenne ez rock...

Nagyon ciki lenne ez rock koncertre? Többi lent

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy egy fekete 3-4 centis sarokkal rendelkező cipőt vennék fel, egy cicanadrággal, ami térd alattig ér és egy váll nélküli fekete mini ruhát, aminek az alja kissé fodros vagy nem is tudom, hogy mondjam. Ha találok képet ami hasonló a ruhámhoz linkelek, de ez alapján túlzás lenne?
2011. júl. 29. 13:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mennék ilyen ruházatban koncertre, egyszerű nadrág, sportcipő, valami jó felső és kész. Nem bálba mész.
2011. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Most amúgy ezt tök komolyan kérdezem. Elő van írva az, hogy koncertre póló meg farmer? Szerintem attól, hogy rock koncert igenis fel lehet csinosan öltözni. Az én összeállításom valóban túlzás más valamiben fogok menni, de azért nem akarok csöves lenni.
2011. júl. 29. 18:42
 13/19 anonim ***** válasza:
77%

Ha neked egy póló farmerral csöves, akkor gond van a felfogásoddal :D Senki nem mondta, hogy úgy menj, mint valami utolsó utcagyerek.

Bálba nem megyek melegítőben, úszni nem megyünk kabátban, rock koncertre nem megyünk kisestélyiben magassarkúval.

Különben is szakad az eső.

2011. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Jó, de mégsem akarok farmerban és pólóban menni. Milyen szoknyát, vagy egyéb ruhát vehetné fel? Milyen illik, mert tényleg nem tudom, még sohasem voltam. Linkelnétek esetleg?
2011. júl. 29. 19:01
 15/19 anonim ***** válasza:

Én ezt venném fel, ismétlem ÉN (időre való tekintettel):


-Sportcipő, bokacsizma

-farmer ( gondolom van olyanod)

-póló ( tök mindegy, amilyen neked tetszik)

-kardigán/bőrkabát/kabát/pulcsi/boleró stb...

2011. júl. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
farmer és póló csöves??? -.-" attyavilág, ne csodálkozz ha lenéznek!!! én is lenéznélek, főleg így, ezzel a kijelentéssel -.-"
2011. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Te kérdezted, hogy ciki-e... Tehát benned is felmerült, hogy az. Akkor meg mit problémázol, ha megmondják az igazat?
2011. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyébként én elég sokat járok rock koncertre, párom miatt. Egyáltalán nem ez a stílusom, inkább én is a csinosabb összeállítások felé húzok, és mégis mindig sikerül úgy felöltöznöm, hogy csinos legyek, de ne nézzenek ki.
2011. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de tényleg kitűnsz majd. Én voltam 10 centis tűsarokban, fekete harisnyában, fekete pánt nélküli tüllruhában, iszonyatosan szép volt, de nem odavaló. A pánt nélküli ruha kényelmetlen koncerten ugrálni, a 3-4 cm-s sarok nem para. Sztem ha valami csinosban szeretnél menni, nem feltétlen kell a farmer-póló-tornacipő. Felvehetsz egy inget, amit felhajtasz például. [link]
2011. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!