Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez jo igy lakodalo...

Szerintetek ez jo igy lakodalomba, nem tul unnepelyes?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy vacsora utan mindig at szoktak oltozni a vendegek es en arra gondoltam, hogy felveszek egy bezs miniszoknyat, bezs boleroval, feher egybetalpu cipovel es feher toppal.
2011. júl. 31. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem jó,de ha van fekete cipőd,és fekete topod,akkor azt vedd fel inkább,mert az még jobb,de a fehérrel is jó! :)
2011. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hot_kiss ***** válasza:
Én is feketével venném fel, de ez így teljesen rendben van, fehérrel is(:
2011. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez messze van a túl ünnepélyestől - amúgy meg hová öltözne fel az ember ünnepélyesen, ha még egy lakodalomba sem?!
2011. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez halál unalmas lenne, eltűnnék a tömegben. Nincs valami élénk színed a bézshez, sárgabarack,narancs, korall, valami szép zöld például?
2011. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem igen túl ünnepélyes kivéve ha pl a a lakodalom nem egy állófogadás bézs minek? mindenkin az vegyél fel egy elegáns egyenesszárú bővebb nadrágot ami ok legyen bézs:) egy bő fehér inggel sok arany illetve barna kiegészítővel nem feszengsz ha sokat eszel nem tapad a top stb.... és ne egybetalpu cipőt vegyél fel hozzá hanem magassarkút
2011. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!