Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti mennyit és milyen...

Lányok, ti mennyit és milyen összeget költötök ruhákra havonta? Úgy érzem most kissé megszaladt velem a ló, vagy lehet hogy ez a normális csak eddig mindig visszafogtam és lebeszéltem magam mindenről?

Figyelt kérdés

2011. júl. 31. 23:27
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
69%

Kb. 30000-40000 Ft-ot költök havonta ruhákra.

Én sem cigizek, nem bulizok, nincs csudiúj okostelefonom, sem semmi ilyesmim.

Gyakran szelektálom a ruháimat, ami nem kell, azt eladom, havonta 15000-25000 Ft bevételem van ebből. Ha tehetem, suli mellett dolgozom (vizsgaidőszakban, tavaszi szünetben, stb). A nagymamámtól is szoktam néha egy kis pénzt kapni. Ezen kívül összesen kb 60000 Ft-ot kapok havonta árvaellátást és ösztöndíjat, amiből én egy fillért nem költök.


20/L

2012. márc. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
én kb. 3-4 havonta szoktam venni 1-2 ruhát az amazon.com oldalról mert ott a sok márkás ruha olcsóbban van és onnan is armani...guess...dolce@gabbana ruhákat szoktam vvenni (sokkal jobban megéri kintről venni) :)
2012. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
én ha látok valamit ak megveszem mert nekem a hosszab pólók álnak jól és azt nem nagyon lehet kapni
2012. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!