Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti mennyit és milyen...

Lányok, ti mennyit és milyen összeget költötök ruhákra havonta? Úgy érzem most kissé megszaladt velem a ló, vagy lehet hogy ez a normális csak eddig mindig visszafogtam és lebeszéltem magam mindenről?

Figyelt kérdés

2011. júl. 31. 23:27
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
87%
Én is csak évi kétszer vásárolok, olyankor 10000, fogamat összeszorítva 15.
2011. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
87%
Havonta? Max 5-6 ezer, de legtöbbször 2-3 ezerért megvagyok.
2011. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
akkor megpróbálom magam visszafogni, mert mindenki kevesebbet költ szinte mint én, csak se nem cigizem, nem járok bulizni, szóval ezen kívül nem nagyon költök másra, ezzel nyugtatgatom magam :)
2011. aug. 1. 13:21
 24/33 anonim ***** válasza:
87%

Te kérdező mennyit?

(az a válaszoló vagyok, aki 20-40 ezer :))

Szerintem ha belefér neked és nem okoz gondot akkor nem kell visszafognod magad.

2011. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
én is e körül költök, hol több pl: téli vagy valami jobb kabát miatt, vagy még a cipők miatt, hol picit kevesebbet, csak az sajna tényleg picivel :( csak akiket ismerek kevesebbet költenek és ezért rosszul érzem magam. bár igazából kb két éve hogy megengedhetem magamnak és remélem ez így is marad. mondjuk ha van időm rögtön a boltban kötök ki, mert imádom :)
2011. aug. 1. 13:41
 26/33 anonim ***** válasza:
87%

Ösztöníjból évi kb. 25.000 Ft-ot régen.

Most fizetésből gyűjtöm a ruhákat és havi 15.000 Ft-ot szánok rá, mert idáig nem igazán voltak kedvenc, alap darabjaim. Annyit kiadtam már kínai, török, olasz nadrágokra, hogy jobb lett volna összegyűjteni a pénzt márkásra. És nem azért mert számít a márka, hanem mert olyan kis méretben csak a Tally Weijlban találok csinos nadrágot. Aztán azért el kell ismerni hogy ha bemegyünk egy márka boltba, ott mindig találni blézert, szép inget, csinos felsőt.

Ha igazán tetszik valami és megveszem, nehogy elvigye valaki. Örülök ha találok magamra nadrágot, nemhogy várjak rá, míg leárazzák.

Nadrágért max. 8990 Ft-ot adok.

Felsőre max. 6000 Ft-ot, de csak ha nagyon tetszik és egyedi, inkább 3000 Ft a jellemzőbb.

És azért turiban nadrágot találni nehéz. Szóval nadrágra nem sajnálom, de például nyár közepén a vártam egy hónapot és nem 9990 Ft-ért, hanem 3990 Ft-ért vettem meg a kis kabátot. Most hogy bejött a rossz idő, fel is tudom venni.

Amúgy én szívesen vásárolnék turiban is. De itt nálunk a belvárosban legalábbis csak darabáras van és elég drága.

2011. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jársz bulizni és nem cigizel, akkor hol itt a baj? Ha ezeket csinálnád sokkal többe kerülne, mintha ruhákat vásárolsz. Én is így vagyok.

Ismerek olyat, hogy a két szülő naponta elszív 3 doboz cigit. Én megvettem magamnak egy 18 000Ft-os parfümöt még februárban. Azt mondja a nő: tök jó szagom van mennyiért vettem ezt a parfümöt? Mondom 18 000Ft. Ez volt rá a válasz: Úristen, te beteg vagy.

De miért, ő szerintem sokkal többet elszív, vagy nem?

2011. aug. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
87%
En sajnos olyan tipus vagyok,hogy amint meglatok valamilyen szep darabot meg kell hogy vegyem,megha tegnap vettem egy ujat,akkor is.Anyu szerint rossz ez a tulajdonsagom,de a nagyszuleim nagyon gazdagok,es ritkan vannak velunk,tehat ugy karpotoljak,hogy minden honapban kuldenek sok penzt.Szoval van hogy egy honap alatt 30000 FT-van ,hogy csak 10000 Ft-ot koltok ruhakra,de kiegeszitokkel egyutt :) 16/L
2011. aug. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Havi egy-két felsőt veszek, de van, hogy ennyit se... Ez olyan 3-4000 ft. Többre nem telik a zsebpénzemből, mert én rendszeresen járok bulizni, meg sminkekre, kajára megy el a pénzem.

Ha valamire szükségem van (cipő, télikabát, stb) azt általában megveszik a szüleim, mert én nem tudok gyűjteni.

2011. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Én kb. félévente vagy sulikezdéskor adok ki nagyobb összegeket, akkor veszek 1-2 farmert, 2 utcai cipőt, pár felsőt, pulcsit, ha tél van akkor kabátot, csizmát. De azért néha-néha anyu vesz nekem egy blúzt, ha talál. :D Kb. ismeri az ízlésemet! :) 17L
2012. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!