Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti mennyit és milyen...

Lányok, ti mennyit és milyen összeget költötök ruhákra havonta? Úgy érzem most kissé megszaladt velem a ló, vagy lehet hogy ez a normális csak eddig mindig visszafogtam és lebeszéltem magam mindenről?

Figyelt kérdés

2011. júl. 31. 23:27
1 2 3 4
 11/33 ava87 ***** válasza:

Nem költök ruhára havonta, ez nálam nem olyan, mint az, hogy veszek sampont, és ha elfogy, akkor veszek újra, szóval nem egy állandó kiadás.

Akkor megyek ruhát venni, ha kell valami. Maximum ha nagyon megtetszik valami, akkor oké, van, hogy megveszem, de nem úgy vagyok vele, hogy havi összeget költenék ruhára.

2011. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Változó időközönként veszek ruhákat, múlt hónapban három polót pl.és úgy havonta veszek dolgokat, de max olyan 3-5 ezerért.. szinte az összes cuccom c&a-s, de nem a legdrágábbak közül.
2011. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
74%

hetente veszek valamit,picit már boltkórosnak is érzem magam :$ havi szinte 20ezer körül költök csak ruhákra,ezenfelül vannak a smink cuccok :D

17L

2011. aug. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
93%
Kb. havi 5000-10.000 ft értékben veszek magamnak anyagot, amiből varrok ruhát. Kész ruhákat elég ritkán veszek, kb. évente 2x. A fehérnemű persze kivétel.
2011. aug. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Utolsó! Mutatnál nekem képet a ruhákról? Mindig is érdekeltek az ilyen dolgok :)
2011. aug. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Általában havonta 2-3 dbot veszek. Turizni szoktam, szóval ez kb 2000 ftot jelent.

Cipőből viszont ha turis is igekszem minőségit venni. rakok bele egy új talpbetétet, és kész. Inkább ez, mint a kínais amiben megrohad a lábad.

Viszont 15 éves korom óta a magam kereste pénzből veszek ruhát, hajfestéket, sminket, koncertjegyet...

2011. aug. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
mivel turiban vásárolok, havonta kb 3000 Ft-ból sok-sok új cuccom van, tudok változatosan öltözködni. cipőt is szoktam venni ott, vannak szinte vadonatújak, sőt, már címkéset is vettem többször...inkább, mint a kínai
2011. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Havonta úgy 10000ft-ot költök ruhákra átlagosan.Ha névnap vagy szülinap van és éppen több pénzem van akkor többet:)Szerintem ez még nem olyan sok.
2011. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
93%

Havi 20- 30 ezret költök, elég sok ruhám van.... Zara, Pimkie, Tally Weijl stb üzletekben vásárolok és van egy kedvenc darabáras turim is ahol heti szinten megfordulok.

Náha kicsit több mint 20 ezret költök, pl. most a leárazások plusz a turikkal együtt ebben a hónapban olyan 40 ezer körül költöttem. De a feleseges cuccaimat meg a barátnőm rendszeresen megveszi, így azért visszajön némi pénz....

Most egy farmert akarok venni, arra olyan 10 ezret szánok, Zara honlapján néztem ki egyet, ami 9000 Ft...

Nincs szinte olyan amim ne lenne, kosztümöm és kisestélyim meg egyéb flancos holmijaim nincsenek, mert olyanokat úgysem hordok sehova.


26L

2011. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Hát én van mikor havonta veszek 3 felsőt, aztán 2-3 hónapig semmit :) De kínaiban vásárolok. Gatyát 3-4 havonta.
2011. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!