Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan a csudából szerezzen...

Honnan a csudából szerezzen egy 16-17 év körüli lány tornadresszt?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam találkozott a tesitanárunkkal, és kiderült hogy új tesitanárunk lesz. Persze a régi azt üzente neki hogy szóljon minden lánynak hogy lehetőleg minél hamarabb szerezzen be tornadresszt mert, az új tanárnak nagyon ez a mániája. A régi tanárunk is csodálkozik ezen mert ő sosem kérte és teljesen normális. Az osztályban mi lányok meg néhány szülő is teljesen kivan most akadva mert ugye dresszt általános iskola alsó osztályában volt kötelező, és szinte nem is lehet kapni már nagyobb méretbe. Ha valakinek van valami ötlete honnan lehet szerezni az legyen szíves írjon mert ki tudja hogy szeptemberbe ez az új tanár mivel fogad majd minket. Köszönöm előre is a válaszaitokat. 16/L
2011. aug. 1. 14:08
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
36%
1. Szerintem rohadtul undorító és Pedofil nézeteket valló ruha nemü a tornadressz..de Nincs a közeletekben valami turkáló féle?:D..Ott szoktak ilyen ocsmányságok lenni..
2011. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ne stresszeljetek és várjatok a vásárlással. Ha szeptemberben szól a tanár, hogy kell neki, mondjátok meg neki szépen, hogy nem lehet kapni. De ha ő tudja, hol árulják, legyen olyan kedves és mondja már meg nektek is.
2011. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
87%
talán a decathlonban van :DD
2011. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a sportboltokban lehet kapni, mivel a tornászoknak is van valahonnan... :) de kell alá sportmelltartó, plusz kényes téma ha valakinek megjön. szerintem is várjatok, amíg a tanár maga kéri.


21/n

2011. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem meg nem véletlen, hogy csak aldóban kérik...

gondold már el egy ennyi diősnek mekkora gáz ilyenben mászkálnia, ráadásul ha megjön...huh

küldjétek ez a p.csába a tanárt ilyenre nem kötelezhet :D

2011. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

Nem olyan rossz dolog az a tornadressz, nekünk egy évig kellett középsuliban(tanárváltás)...abban az évben egyik lány sem fázott fel, ráadásul, mivel a fiúknak mindig később volt tesi, beültek nézni a mienket, de nem láttak semmi olyat, amit nem kellett volna, mert a tornadressz nem csúszik fel. Vehettünk rá nadrágot, meg aki nagyon akart, pólót is. Nem akkora tragédia, hogy tornadresszben kell tesizni(a tornászoknak pl előírás, és kibírják)...egyébként sportboltokban, munkaruházatiban szokott lenni.

21/l

2011. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%

Én viszont a többi szülővel karöltve a zanárhoz, szükség esetén az igazgatóhoz fordulnék, mert a dressz egészségtelen. Elavult dolog, nem véletlenül hanyagolják!


Én nem engedném egyik lányomat sem műszálas dresszben tesizni!

2011. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó!

Létezik 100% pamut...én a régi fényes anyagútól kiütéses voltam, de a középsulissal nem volt gond...

2011. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Mindenki válaszához ment a megfelelő értékelés. Kicsit el beszélgettünk pár osztálytárssal erről a dologról, persze 2 lánynak vannak dresszei de nekik is az aerobic miatt, azt már kicsit drágának tartjuk mert ők is úgy csináltatták valakinél pontosan nem tudom. A dressznek meg vannak az előnyei is, az teljesen jogos hogy abban nem lehet felfázni egy könnyen védik a derekat meg minden, szerintem vehetünk rá pólót meg nadrágot arról nem volt szó, csak hát alatta még egy ruha darab simán bele lehet rohadni az biztos, ha meg nem veszünk fel rá semmit akkor meg lehet meg is bámulnak ha az udvaron lesz tesi. 1-2 szülő fel van háborodva de még várnak vele az első tesióráig hogy mi legyen. Dresszeket is csak azért keresünk hogy ne az iskola időben kelljen délutánonként rohangálni minden helyre, ezért lenne jó ha találnák valami biztos helyet ahol esetleg megtudnánk venni ha nagyon kellene. További ötleteket és javaslatokat is várok még.
2011. aug. 1. 16:20
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem értem, ha vehettek rá pólót meg gatyát, akkor minek a dressz? Ha fáztok, vannak derékmelegítők, meg trikók. Ruha nélkül fölötte meg... Jesszusom, alig takar. Hát egészségére...

Amúgy sportüzlet, stb...

2011. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!