Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szóltok, megérné így...

Mit szóltok, megérné így átalakítani egy pólót?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, hogy Miley Cyrus nem éppen egy hatalmas rocker, és nyilván csak divatkelléknek használja az Iron Maidenes pólót, de elgondolkodtam rajta, hogy ez így nem is néz ki rosszul. Van pár bő zenekaros pólóm,a miket ritkán hordok, mert nem túl nőiesek. Szerintetek jobban nézne ki, ha egyet mondjuk átalakítanék ilyenre? Nem lenne túl p.icsás?


2011. aug. 1. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2011. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem túl p*csás :D


Ha amúgyis van csomó ilyen pólód, ráadásul nem is annyiszor hordod őket, akkor egyet mindenképpen érdemes átalakítani :-)

2011. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem sokkal jobb... bár kicsit jobban is belevághatsz. Nagyon divatos rocker körökben. Inkább járok egy egyedi, jól illő pólóban mint egy zsákban.


PL.

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megcsinálom, köszönöm a válaszokat! Utolsó: nagyon jól néznek ki ezek a pólók, esetleg ha tudnál még ilyen képeket linkelni (vagy bárki más) azt is megköszönném :-)
2011. aug. 1. 21:03
 5/10 anonim válasza:
Tetszik ez az ötlet :)) Csináld bátran szerintem:)
2011. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Simááán :D
2011. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez tökjó :D szerintem én is megcsinálom :D
2011. aug. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem alakítsd át, tök jól fog kikézni. Én imádom átalakítani a régi cuccaimat, pl egy sima, fehér tesipólót így alakítottam át: a nyakrészt mélyen kivágtam, szinte egyenesen, így az egyik vállamra le tudtam tolni. az ullyakat felvágtam, így légiesebb lett az anyag. a felsö aljából levágtam egy nagy részt vízszintesen, így rövidebb lett, kb. a köldökömig ér. a pólóra alkoholos filccel rárajzoltam az eiffel tornyot, és raírtam, hogy I <3 Paris. A felsöt néha megcsomózom az alján, és mindig veszek fel alá valamilyen spagettipántos topot, felsöt.
2011. aug. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, az ötleteket, és a képeket is, aranyosak vagytok! :-)
2011. aug. 2. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!