Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Még divat a szilikonpánt?

Még divat a szilikonpánt?

Figyelt kérdés

vagyis nem ciki, ha azt veszek pántnélküli felsőhöz? mert kell melltartó, és egyébként meg lecsúszik.. mostanában nem láttam senkin..

és hamár szilikonpán, és pántnélküli felső, akkor hogy "tegyem fel"? vagyis mint általában, kettőt, vagy egyez, és akkor a nyakamon át.. (remélem érthető)


2011. aug. 5. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Szilikonpántot sehogy!

Ha nem tart meg a pánt nélküli melltartó amire veheted a csőtopot (én mondjuk melltartót se szoktam, igaz nincs nagy mellem) akkor felejtsd el a csőtopot. Neked akkor nem való és kész.

2011. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Csőtophoz semmilyen pántot nem szokás venni, hülyén néz ki egyszerűen. Ha pánt nélküli ruhát akarsz hordani akkor vegyél hozzá pánt nélküli melltartót is, a szilikon pánt épp úgy látható mint a színesek, csak rondább.
2011. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem divat,de mikor az volt,akkor is ízléstelen volt.Vegyél pánt nélküli melltartót,ami nem csúszik le.
2011. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem való neki csőtop?? Komolyan ez vicc.-.-

Amúgy van olyan melltartó,aminek a kosara alatt a varráson van egy vékony szilikoncsík, ez nem hagyja lecsúszni ha nincs rajta pánt. Ilyet New Yorkerben lehetett kapni (vagy lehet) feketében, fehérben és bézs színekben.:)

2011. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

1. vagyok. Ha nem tartja meg a pánt nélküli a mellét akkor nem való.

Egy dagadtra azt mondják ne vegyen fel latexnacit meg ultra minit meg haspólót.... nem? Egy nagymellű ha nem tartja meg semmi pánt nélküli a mellét akkor ne akarjon pánt nélküli topot felvenni... ahogy a dagadt se pitsanacit....

Már a kérdést sem értem, hogy hogy jut eszébe bárkinek a szilikonpánt mint alternatíva...

2011. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Én érdekes, mai napig látok lányokon szilikonpántot, semmi gáz nincs benne, hacsak nincs elsárgulva vagy ilyesmi. Cosmos-ban éppenséggel láttam egyet amin ezüst kis minták voltak. Az sem gáz. Ha hordani szeretnéd, akkor hordd bátran, nem fognak érte megszólni. Maximum letakarod a hajaddal.: D
2011. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Na igen, akik a Cosmosban meg hasonlókban vásárolnak azok hordanak ilyet.... ez sem az igényes vásárlóközönség.....
2011. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi a divat mostanában, viszont a szilikon pánt nagyon hülyén tud kinézni, ahogyan belevág a bőrödbe, vagy nem húzod meg egy kicsit jobban, és lóg maga a pánt... :D Meg ha valaki aláizzad... bleh :/ Nagyon tré, inkább vegyél a feslőddel megegyező színű pántot a melltartódra...
2011. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"kedves " első, meg 19.05-ös és 19.05 -ös , nem tudom, a Cosmosba járás mennyire pitsás,de hogy a szöveged alapján te nagyon pitsás vagy, az tuti.


mér ne hordhatna csőtopot, ha talál hozzá jó melltartót ?

azt hord, amit akar.

2011. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem sohasem volt divat. Amúgy sem illik, hogy a melltartópánt kilógjon a felső alól (akármilyen felsőről van szó), de a szilikonpánt meg még pluszban borzalmasan igénytelen is...


22L

2011. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!