Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FONTOS! Vettem a tally weijl-b...

FONTOS! Vettem a tally weijl-ben egy szoknyát ami nem volt leárazva de így otthon már nem tetszik annyira. Tegnap vettem szombaton vinném is vissza. Pénzvisszafizetés lesz vagy le kell vásárolnom?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 12:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15:13: Nem kedves gesztus, joga van meggondolni magát x napig
2011. aug. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hogy lenne joga?? Joga van felpróbálni és kész. Megveszi övé. Ha HIBÁS akkor van joga.... minden más esetben gesztus az üzlettől....


Internetes és katalógusos vásárlás esetében van 8 napod, mert ott nincs mós megfogni, próbálni.... de bolti esetében tényleg gesztus.


Zaraban visszaadják a pénzt ha teljes áru a cucc, Pimkie-ben levásárolhattam, Mangoban is csak levásárolhattam.

2011. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jó ezt értem ,de te is láthatod ,hogy ez kereskedő függő.Olyan kéne nekem ami tapasztalat ,hogy ott mit mondanak.Valaki tapasztalat?
2011. aug. 8. 11:37
 14/15 anonim ***** válasza:

Fod meg és vidd vissza. Legyen rajta a címke ahogy volt és a blokk. Ne itt kérdezd mert ez lehet konkrét üzlet függő vagy eladó függő vagy adott eladó aznapi hangulata is...... mielőbb vidd vissza minél tovább van nálad annál kisebb az esély...


Ja a H&M-be is csak levásárolhattam egy szoknya árát pedig 24 óra sem telt el a vásárlás és a visszavitel között....

2011. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,az a baj,hogy szombaton tudom csak vinni.De megpróbálom.Cimke és blokk is van.:D
2011. aug. 8. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!