Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinaltok akkor, ha...

Mit csinaltok akkor, ha nagyon szeretnetek fogyni, és nem tudtok magatoknak parancsolni?

Figyelt kérdés
Például, ha többször elterveztétek, hogy kevesebbet esztek, de nem tudtátok megállni? Az sok ha valaki 160cm magas, 70kg, és 14 éves. (nem én vagyok :D)
2009. aug. 30. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

szerintem sok, én 170cm voltam és 70kg és még így is túlsúlyos, szal -10cmvel ez a súly jobban látszik

am én se nagyon tudtam parancsolni magamnak, aztán rátaláltam egy diétára, amit megfogadtam, h kibírok,

első pár kiló nehéz, aztán mondják, h fogytál, és csinálod azér, h többen dícsérjenek

2009. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán ez a legnehezebb része mikor fogyni szeretne az ember és nem megy.Szerintem mindig a fejedben kell elrendezni a dolgokat és utánna nekiindulni a fogyókúrának.
2009. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem fogsz fogyni, amég el nem határoztad magadat. Nem diéta kell, hanem életmód váltás. Ha nem tudom megállni, akkor arra gondolok, hogyha most kibírom, hamarabb leszek kevesebb és hamarabb leszek szebb. Él a fejemben egy kép magamról, amit szeretnék megvalósítani. Képzelj el te is egy ilyen motivációs képet magadról.


Ja, ne te, hanem az az illető, ugyebár... ;) xD

2009. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kosz szepen, en par eve 7kg fogytam egy het alatt, napi 2 liter vizet ittam, nem ettem edesseget es kenyeret, es este 7 utan nem ettem, ennyi... igy most 13 eves, 162cm, es 55 kg vok, sztetek ez igy nemdben van?
2009. aug. 30. 13:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó az alakod.

Én 160/60/15L vagyok és a nyáron fogytam 6 kilót.(még kell egy keveset fogynom)

Szép napot!

2009. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok!

A 160 cm 70 kg elég sok.Majdnem ennyi voltam és rosszul éreztem magam! El kell határozni, hogy most igenis lefogyok.Az első pár kiló nagyon nehéz, de a dícséretek után már csak jobb lesz.A barátnődnek vagy nem tudom kinek kb. -10 kg kellene fogynia.Sok sikert neki!Kitartás!

2009. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt fogytál 7kilót? Úgy, hogy napi 2liter vizet ittál és semmi cukros kaját meg kenyeret meg 7után nem ettél? De ettél csak ilyeneket nem? És így sikerült lefogynod egy hét alatt 7kilót? És mennyit mozogtál? Bocsi a sok kérdésért, de ez érdekelne :$ Köszi előre is :)
2009. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az ezelotti valaszolonak, igen 7 kilot egy het alatt, estenkent, 1-1km-et futtam, es feleannyit ettem, a finom kajakbol mint maskor, ennyi, ja es a 2l viz
2009. aug. 31. 12:39
 9/9 anonim válasza:

jaj ne is mond. szerintem nem vagy egyedül. ha nagyon sokat eszel, tuti beválik a felező diéta (de persze csak addig hat ameddig élsz vele), meg a sok mozgás. na de erre ki mit ajánl?

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__37..

2009. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!