Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kortárs csajok! Szerintetek...

Kortárs csajok! Szerintetek hogy öltözzön fel egy fiú, milyen cuccokat szerettek látni a fiúkon? /egy 16 éves srác/

Figyelt kérdés
LINKELJETEK be egy pár képet légyszi!
2011. aug. 15. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
itt ezt nehéz leirni,de pl egy jo farmer,vmi póló,tengerkék vagy ilyen jó szinek,tornacipo:) de ezt nehez igy leirni mert pl nemtudni azt se hogy neke dmi illik/illene:) ha gondolod irj privit:) L/14
2011. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát tényleg nehéz megmondani, mert tőled is függ, hogy mi áll jól, meg hogy milyen a személyiséged ;)

én például szeretem a vicces, de azért picit komolyabb srácokat /bár nehéz megtalálni őket :D/ tehát mondjuk egy divatos ing mindig jó, farmer, és valami rendes cipő és ne lógjon rajtad a ruha... :D

2011. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
képeket mutassatok hogy azért mégis kb hogy kellene szerintetek öltözködni egy fiúnak
2011. aug. 15. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Én például szeretem az ingeket meg a csőnadrágokat nem szeretem ha lóg a ruha én sem, meg a tornacipőt is kedvelem. 15/L
2011. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor rakok képet is

[link]


[link]

2011. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Linket nem tudok, bocsi.

Hát normálisan. Csőnadrág ne, csillogó cuccok ne, a nadrág ne lógjon azért mégse. De szeretem ha valaki egyedien öltözik, a bőr meg szövetkarkötőket kedvelem, az ingeket is.

2011. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!