Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket nem idegesít (bőv. Lent)?

Titeket nem idegesít (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés

Ha itthon vagyok és netezek,általába a Viva megy.Néha odapillantok ha valami érdekes megy(ez ritkaság)

Van egy műsor,ahol Mayo Chix ruhákat mutatnak be.Oda lehet jelentkezni modellnek.

Annyira mű az összes lány viselkedése,erőltetett mosoly,erőltetett pózok,süt belőlük a nagyképűség.Engem nagyon irritál:D


2011. aug. 18. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
engem is!
2011. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem nézem, úgyhogy nem.
2011. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

"Nem nézem, oda se nézek, sőt, nincs is tévénk, csak a múltkor átmentem a szomszédhoz cukorért és az ajtó nyíláson keresztül megpillantottam..."


Komolyan, nem kell ez a hosszú felvezető. Senkit nem érdekel hogy nézed (vagy sem). Amúgy engem is idegesítene, ismerem ezt a fajtát, de nem idegesít, mert 1) nem nézem 2) nem vagyok idegeskedős fajta.

2011. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Néha odapillantok ha valami érdekes megy(ez ritkaság)"

Ebben mi a hosszú felvezető?Te sem írhattál túl sok fogalmazást.

Nem szégyellem,hogy néha nézek tv-t(pl rendszeresen nézem a Spongebob-ot,mert imádom.:D)

De az szerintem gáz,ha valaki ilyen hülyeségeket bámul egész nap,ezért írtam a "hosszú magyarázkodásom"

Másrészt nyilán aki nem nézi,az nem mond véleményt,mert nem tudja miről van szó.Ez magától értetődik gondolom.

2011. aug. 18. 13:42
 5/12 Hailey13 ***** válasza:

cica, van egy megoldás: ne nézd:))))))))

alig tart 20 percig. van akinek tetszik.

2011. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is néha odapillantok.Egy hosszú fekete/barna hajú lány akit állandóan mutogatnak.Nem volt annyira szimpatikus.Persze erre mondja valaki hogy akkor ne nézd.Hát nem is néztem :)
2011. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A zene miatt hallgatom és nyilván nem fogok elkapcsolni amiatt az 5perc miatt CICA.

Kíváncsi voltam,hogy csak engem irritál-e.Ez akkora baj?

2011. aug. 18. 13:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít ahogy ott mennek, remélem az egyik elesik:D
2011. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök cicább, mint a másik. :)
2011. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen,én is várom,hogy elesnek,de a francba...azt úgyis kivágják:D
2011. aug. 18. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!