Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire divat még a scene...

Mennyire divat még a scene stílus?

Figyelt kérdés

És egy pasinak szerintetek hogy állna? Olyan 20 éves forma srác, de elég gyerekes meg az arca is inkább kisfiús.

Nem festené magát, csak öltözködésileg


2011. aug. 20. 22:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%
Most akkor nem magadról kérdezel vagy mi? :/ Ha nem divat nem leszel scene? Szard le mások véleményét, hisz ez a stílus erről szól! ;)
2011. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
45%
nem, drágám, nem az fáj, ha egy fiú ad magára, hanem az ha úgy néz ki mint egy homár. -.-'
2011. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
úááááá, ha te nőt akarsz magadnak, akkor ajánlom, h NE tedd!!!
2011. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
mindig is gáz volt, és az is marad
2011. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy mi ez a stílus, de google segített. Amikor a fiúk lánynak öltöznek. Tégy, ahogy akarsz:D
2011. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 strawberry_girl ***** válasza:
nemtudom hogy kiment e de nekem végülis bejön a scene.de ugye azért van egy határ:D a tul össze visza szinesen öltözködés meg az agyon szinezett haj az számomra már sok.:)
2011. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 strawberry_girl ***** válasza:

de mondjuk szerintem se festd magad:D vagy ahogy akarod xd

jha és igen szard le más véleményét ha nemteccik nem néz rá:D engem pl k*rvára nemérdekel ki mit gondol(:

2011. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 strawberry_girl ***** válasza:
a scene nem kimondottan divat;D
2012. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha scene vagy, akkor szard le mások véleményét, mert az a lényege, hogy te döntsd el, hogy mit csinálsz, és ne érdekeljen, hogy máknak mi a véleménye rólad. Engem soha nem az érdekelt, hogy valaki milyen cuccokban járt, szóval, szerintem, ha neked tettszik, nyugodtan legyél scene.
2012. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!