Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiú vagyok és szeretek öltözkö...

Fiú vagyok és szeretek öltözködni. Mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Ezért nem szeretem a nyarat, mert nem lehet divatosan felöltözni. Szeretek menő ruhákban járni, farmer, jól kinéző pulcsi, kabát.

17/F


2011. aug. 24. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz, sőt jó... De! Ne akarj nagyon trendi lenni! Bár ebben a korban.... de lehet hogy te vagy a kivétel.

Amúgy nyáron miért ne lehetne divatosan felöltözni? Ezt nem értem.

2011. aug. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nyáron max rövidnadrág meg póló.

Nem igazán lehet öltözni.

Ezért szeretem a telet. :)

2011. aug. 24. 08:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Póló és rövidnadrág között is van egy csomó féle. Hozzá illő kalappal, vagy épp más színűvel fel lehet dobni. Azért mondom, hogy más színű, mert mostanában az a trendi, ha semmihez nem passzol semmi. :D
2011. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyáron is van egy csomó irányzat amit ki lehet próbálni, nézz körül divatblogokon.

Pl. az előttem említett coloblocking, farmert farmerhez, geek stílus, kalap, tengerészstílus, ezerféle napszemüveg és cipő...

Amúgy attól függ, mi neked a "menő"...ha ilyen rajcigányos szerelés, na az gáz. Viszont, ha követed a divatot az nem hátrány, sőt. Én örülök neki, ha van ilyen fiú. Stylist szemmel én az ilyenekért vagyok oda:)

2011. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz. inkább az a gáz, aki nem stílusos ;)
2011. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
xDDD ´´rajcigányos szerelés´´ ezen szakadok xD De amúgy egyáltalán nem gáz :) 14/L
2011. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!