Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez az öltözék gáz...

Szerintetek ez az öltözék gáz így?

Figyelt kérdés
Szóval télen ugye sötét kabát, sötét cipő stb.. és a táskám meg fehér?
2011. aug. 26. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy gáz-e, de én télen minden kis élénkebb színfoltnak örülök, még ha az csak fehér is.
2011. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Úgy öltözködj ahogy szeretnél, és ne úgy, ahogy mások elvárják. Ha neked tetszik és jól érzed magad benne, akkor ez tükröződni fog rajtad, és másiknak is tetszeni fog. Szerintem jó választás, a kontraszt jól néz ki. Bár egy színes sállal azért feldobhatod, ha tetszik. :)
2011. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
igen, öltözz, ahogy szeretnél, de azért az "etikettet" illik betartani. :) Mégpedig, hogy télen nem hordunk fehér táskát. Egyébként annyira nem nagy gond, ha tudsz másikat venni.
2011. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Etikett? Most legalább nevettem egy jót. És hol érdekel engem, vagy bármilyen normális embert a "téli meg a nyári " etikett? :D Ilyenről még nem is hallottam, bár lehet, hogy én vagyok a tudatlan ilyen szempontból, sőt biztos is, hiszen elsiklottam egy ilyen fontos információ mellett. Most nézem, hogy én meg nyáron fekete táskával rohangálok. Csak a kontraszt és az évszakok miatt következtettem , hogy.... rohanjak is, és vegyek egy másik táskát???? :O :D Hiszen nehogy már megszóljanak, vagy bármelyik divatfanatikus embertársam rossz néven vegye, hogy divatgyilkos személyem fehér táskával rohangál télen, vagy teszem én köcsöglilával ősszel....
2011. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mert a feketének a fehér a párja :) !
2011. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most ennyiből mondjuk meg, hogy gáz-e? Az a fehér táska lehet egy egyszerű, ízléses darab, meg lehet akár egy félméteres fehér szőrrel ellátott valami is.
2011. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!