Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért divat ennyire ez a...

Miért divat ennyire ez a fültágító? Meg srácoknál is ez a szűk gatya? A csajokról nem is beszélve. Múltkor is leszóltak, hogy tök gáz, hogy nincs fültágítóm.

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég gáz ez a divatolás. Én ha meglátok egy fültágítóst, a hányinger kerülget (meg vannak azok az elnyúlt fülű buddhista szobrok, azoktól is rosszul vagyok). De azért elgondolkodtató, hogy évek múlva, ha majd megunják, kit fognak hibáztatni amiatt, hogy már nem tudják visszacsinálni normálisra a fülüket, hanem ilyen gusztustalan marad örökre? Ezt csak azért kérdezem, mert ismerek egy lányt, a szülői tiltás ellenére tizenévesen csináltatott tetkót, mert azt hitte, ettől menőbb lesz, aztán később már nem akarta, hogy ott legyen és még ő volt berágva, hogy a szülei annak idején nem tiltották eléggé...
2011. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne is foglalkozz vele.szerintem undorító átlátni a másik fülén...
2011. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 90-es 2000-es években az orr-, köldök, láncos fül, piercing volt a menő, később bejött a szemöldök, mostanság a monroe piercing, meg a fültágító, így változik a divat. Tesómnak is van fültágítója (kb. 7mm-es), jól áll neki, nincs ezzel gond.

A szűk gatya meg már régóta váratott magára, hiszen a női divatot előbb utóbb követi a férfi is, (így volt ez a trapéz gatyával is). De mindenki maga dönti el mi tetszik neki, és mi nem.

2011. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
4 éve van fültágítóm lassan, és nem tudom, mikor jött divatba, egyszer csak sokkal több emberen láttam :D leszarom
2011. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!