Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit kéne ilyenkor visszaszólni...

Mit kéne ilyenkor visszaszólni? (többi lent)

Figyelt kérdés

ma mentem az utcán egy rövid farmerban meg egy magam által átalakított pólóban egyszerű feltűzött hajjal velem szembe jött egy klikk és ilyet szólt az egyik,hogy "hogy néz már ki?" vissza szóltam neki,hogy azért jól nézz meg mert többet ilyet nem látsz. tudom,hogy nem kellett volna ,de akkor is mit gondol magárol mit képzel magáról,hogy csak úgy meg y az utcán és beszól a másiknak chö pláne ,hogy ő sem egy szépség . de biztos azért mert fogpiszka megteheti. arra lennék kíváncsi,hogy ti milyen "beszólást" nem is beszólást hanem inkább odammenni és mit kéne mondani ilyen helyzetben?:)


14/l:)


2011. szept. 2. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem teljesen jót mondtál szarni rá...
2011. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben nyugodtan,misemtörtént' fejjel megyek tovább az utamra. Mégis minek pazaroljak az ilyen bunkókra időt? Beszóltak? Csak tessék,ha neki úgy jobb. Elmegy a fülem mellett,és továbbra is úgy öltözöm ahogy nekem tetszik.
2011. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Vegyél be egyet és menj tovább.Nem kell az ilyenekkel foglalkozni. :D

2011. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

kinem szarja le a velemenyed?

ő: hogy néz már ki: Te: igy? jobban mint te? bárki


de amugy szerintem jot mondtal,nincs benne semmi ciki:)

azt te döntöd el,h visszaszolsz,vagy csendben elsetalsz. az termeszetedtol is függ:)

2011. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Imádom mikor a csajok között nagyon húzodik a feszültség cask mer féltékenyek egymás ruhujára vagy alkatára :$$$$ :DD :D:D de amugy szard le, persze :DD
2011. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tök okés amit mondtál bár én nem hinném hogy visszaszóltam volna.
2011. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Múltkor ugyanezt kaptam ,én meg reflexből : Te vagy a jó. Nagy flegma hangon meg fejjel ,a csaj utána rendesen bekussolt.:DD
2011. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ez jó " te vagy a jó":D

hát ha épp nem telefonálok akkor oda megyek és megkérdezzem,hogy na mesélj mi a problémád ? elkezdi magyarázni,hogy randa vagy meg ilyenek és akkor visszavágom,hogy igazad van te sokkal jobb vagy maga a tökély biztos okosabb vagy és intelligensebb stb stb :D tuti leesett volna az álla :)

2011. szept. 4. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!