Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett olyan nagy Divat a...

Miért lett olyan nagy Divat a Fila táska?

Figyelt kérdés

Miért lett olyan nagy Divat a Fila táska?

nem értem

Divatmajmok -.-

nem kevesebb a hely a fila táskában mint 1 normálban?

ha lefognézni valaki majd mert nincs fila táskám(szerintem nem lesz olyan)

akkor ezt mondom:

lesz leszel több mert követed a divatod,

főleg mert egyformák vagytok xd


2011. szept. 9. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, minden egyes nap születik legalább 6 kérdés a Fila táskákról, komolyan hihetetlen, hogy MINDENKI ezen a témán nyaral.


Nem divat, hanem Tesco pontokért most ezeket lehet megvenni, olcsóbb, ennyi. Minden nap, kétóránként egy Fila táskás kérdés, miért nem lehet kicsit lejjebb nézni, és fogadok még utánad is húszan megkérdezik a héten.

2011. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Tescoba most olcsón hozzá lehet jutni. De nem unjátok még, hogy már mindenhol csak ezzel foglalkoznak az emberek, h Fila táska? Nekem nincs, de nem azért mert mindenkinek ez van de ciki, hanem mert nincs rá szükségem.
2011. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért járnak annyian converse cipőben? miért van annyi ember fején haj? miért járnak az emberek ruhában? Miért vesz annyi ember levegőt?Kb ezek is olyan értelmes kérdések, mint a tied.
2011. szept. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

nem vagyok divatmajom csak tetszik :D

amúgy nekem 6 órám van egy nap (kivéve szerdán és pénteken) és simán belefér mindegyik tk,mf,tolltartóm is,ellenőrző,minden :D

13l

2011. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
akik ilyet hordanak pont hogy nem divatmajmok,azért veszik ezt mert olcsó,véleményem szerint aki ilyet hord azért van mert nem telik jobbra és jobbnak találja ezt mint egy kínais táskát ebben van is valami és kicsit se zavarja hogy a fél ország ilyenbe jár aki divatmajom az követi a divatot és nem számít neki hogy 20-30 ft egy táska meg veszi mert divat!:)
2011. szept. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: utolsó előtti vagyok :D (13l)

hidd el nekem telne jobbra de most minek költsek 10 000 ft-okat egy táskára,mikor alig pár ezerért megveszek egy másikat,ami egyébként is tetszik?

ez most olyan mint amikor valaki költ ilyen 10-20 ezreket egy órára mert hogy az eredeti,amikor 2000-ért ott van egy tök ugyanolyan óra,csak az a különbség hogy az nem az eredeti ... de ettől függetlenül teljesen ugyanúgy néz ki mégis fele annyiba se kerül mint az eredeti ... akkor most minek költsek egy eredeti órára mikor van ugyanolyan sokkal olcsóbban is?

2011. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
figyelj engem zavarna hogyha az utcán állandóan velem szembe jön egy ugyan olyan táska,ez ép olyan mintha megveszed álmaid táskáját és az osztitársad vesz egy ugyan olyat szerintem kicsit mérges lennél rá mert leutánzott na már most itt ugyan ez a helyzet csak nem egy ember utánzott le hanem több száz
2011. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Annyira de annyira kibaaszottul szívesen kikötöznélek egy villanyoszlophoz, eloltanám rajtad a cigimet, majd kilőnélek egyenesen a holdra:(((((( Szóval...lakcím?
2011. szept. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Me olcsó.
2011. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 lovelydog14 válasza:
De kicsit sok hogy mindenkinek olyan van... Nem cikii ?
2011. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!