Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszú vékony lábak magassarkú...

Hosszú vékony lábak magassarkú cipővel nagyon idétlen hatást keltenek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Az én egyik osztálytársam is szokta ezt a kombinációt használni. A hatás elképesztő. A lábai nagyon nagyon vékonyak. Magassarkúba pedig még jó magas is, pedig alapból se kicsi. Neki nagyon jól áll! Én is csaj vagyok, de kijelenthetem, hogy ő úgy szexy! :)
2009. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
En is eleg magas vagyok es vekony is, 167 es 45 kg. Nagyon tetszik ez a kombinacio nekem is de az a baj hogy vekonyabbnak es meg magssabbnak tunok, ezert kicsit felek felvenni. Nemtudom mas hogyvan ezzel...?!
2009. ápr. 22. 16:37
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Na hat azer az a 167 nem olyan hu de milyen magas. Nyugodtan hordhatsz magassarkut.
2009. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Már bocs,de szerintem a 167 cm az nem olyan magas,úgy hogy nyugodtan vegyél fel magassarkút!

Én 176 cm magas vagyok és én is szoktam így hordni és egyáltalán nem idétlen!

Üdv!

2009. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen csakhogy vekony is vagyok, es mondom hosszuak a labaim...

Na de koszi a valasozkat, akkor azthiszem holnap fel is veszem a kedvenc magassarkumat :D

2009. ápr. 22. 17:39
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
187 centi vagyok, és nem hordok magassarkút, mondjuk én vékony se vagyok meg lány se ^^
2009. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Nekem csak a lábam hosszú, de hozzá vékony is vagyok 165/44 és néha úgy látom,hogy hú ez tök jól néz ki,néha meg hogy annyira nem jó,de függ attól is hogy nadrágot vagy szoknyát veszel fel hozzá.
2009. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
én 167/50 vok énnnekem is vékony hosszui lábaim vannak de én szeretk magassarkut hordani sztem te is hordhatnád jol áll az nekem naon bejon oylan elegáns és csajos?:)ugyhogy sztem nyugotan hordhatod :)udv puszi
2009. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hord bátran,az sexy ha magas vagy és vékony a lábad,,nálam is igy van csak én azért nem hordok nagyon amags sarkút mert akkkor magasabb lennék a pasimnál amit meg nem nagyon szeretnék.

ha rendesen tudod hordani akkor egyáltalán gáz,,az egyik barátnőm vett magassarkút ,de pfff olyan bénán jár benne szegény ,mint akinek minden egyes lépés kinszendevés lenne

szoval nem idétlen ha tudja rendesen hordani az illető!

2009. ápr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jaj bocsi szóval ha rendesen tudod hordani akkor egyáltalán nem gáz...
2009. ápr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!