Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha elég vékony testalkatú...

Ha elég vékony testalkatú vagyok (45/168), akkor a magassarkú viselése nem előnytelen?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2009. dec. 13. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
a modelleken is jól mutat a magassarkú, szóval nem hiszem, hogy előnytelen lenne. csak arra ügyelj, hogy mivel vékony vagy, gondolom a lábfejed is kicsi, a vádlid se lehet valami nagy, szóval semmiképp se valami nagy, plattform magassarkút válassz, hanem valami 'finomabb' darabot. remélem, érhető mire gondolok:)
2009. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszi:) Am se szeretem a nagyon magas sarkakat. Várom a további válaszokat is!
2009. dec. 13. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem nemaz.én 169centi vagyok és azért nem szeretek magassarkút hordani mert már igyis magas vagyok:(
2009. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a magassarkú optikailag karcsúsít... te dönts, ez előnyös vagy előnytelen
2009. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen ruhához veszed fel. Mondjuk van egy szoknyás (térdig érő) kosztümöd, ahhoz jól néz ki. De pl. farmerhez (úgy, hogy betűröd a gatyát a csizmába)inkább lapos sarkút vegyél fel ha ennyire vékony vagy.
2009. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, biztos szép lennél!!! Sőt, dobna rajtad! A lényeg az, hogy valami kecses, nőies magassarkút válassz, max. 6 -7cm sarokkal.
2009. dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 166 cm vagyok és nagyon jól ál a magas sarku és szerintem neked is akar a 10 cm sarku is
2009. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elsősorban a vékony testalkatom miatt kérdezem, hogy nem néznék-e hülyén ki benne. Mindegy, akinek nem tetszik majd nem nézi.:D Köszönöm a válaszokat.:)
2009. dec. 14. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!