Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni fekete, NEM...

Hol lehet kapni fekete, NEM acélbetétes, de hasonló bakancsot, és kockás nadrágot? Lehet együtt hordani?

Figyelt kérdés
budapesten lehetőleg. és a nadrág 42-44-es mérteben
2011. szept. 12. 19:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2011. szept. 16. 22:32
 12/23 csokissüti002976 ***** válasza:
100%

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:49

K*rva nagy rocker lehetsz...


Fekete-piros kockás nadrág+fekete tornacipő. Vagy... én a Csórából vettem tavaly ilyen "csizmabakancsot". :D Csak a hugom hülye nyula megrágta, és nem mostmár nem tudom hordani. xD

2011. szept. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

figyeljetek, nem értek hozzá. de szerintem mindketten rockerek vagytok, de gondolom annak is vannak különböző stílusai, ti pedig két másmilyet képviseltek. a csokissüti002976 által mondott stílus jobban tetszik, úgyhogy rá fogok hallgatni. kérlek, ne hordjatok le, ha hülyeséget mondtam, hanem ha mindenképp akartok, kulturáltan mondjátok meg, hogy nincs igazam

2011. szept. 17. 10:07
 14/23 anonim ***** válasza:
Hát ha emós akarsz lenni, akkor hajrá.
2011. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
az emós, na az tök más.
2011. szept. 17. 17:18
 16/23 anonim ***** válasza:
Mondja az, aki azt se tudja, milyen egy rocker...
2011. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
te, te nagyon kötekedsz, de inkább ne tedd, mert én jobban kötekszem :)
2011. szept. 17. 22:12
 18/23 anonim ***** válasza:
Én nem kötekedek, én az igazságot mondom.
2011. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A piros kockás gatya, bakanccsal, az általában punk szokott lenni...
2012. febr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

embeeeeeeer!

nem a ruháidtól leszel rocker, punk, vagy akármi más. hallgass ZENÉT (ezalatt nem a diszkótuctucot kell érteni), ha meg úgy is szeretnél öltözni, akkor alakítsd ki a saját stílusodat, és azt vedd fel, ami neked tetszik. ez nem arról szól, hogy most azért fogok így vagy úgy felöltözni, hogy aztán ez meg az legyek tőle.

ha meg nem tetszik az öltözködés, csak a zene, akkor meg öltözz úgy, hogy jól érezd magad, és szard le mások véleményét. ez erről szól.

ha valóban "rocker" vagy (vagy metálos, vagy náci, vagy bármi más), akkor senki nem fogja ezt megkérdőjelezni, még ha babarózsaszínben is mászkálsz, akkor sem. ha meg nem vagy az, akkor kár ezt az "úgyöltözöm" témát erőltetni.

2012. márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!