Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni fekete, NEM...

Hol lehet kapni fekete, NEM acélbetétes, de hasonló bakancsot, és kockás nadrágot? Lehet együtt hordani?

Figyelt kérdés
budapesten lehetőleg. és a nadrág 42-44-es mérteben
2011. szept. 12. 19:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet későn szólók már bele, mert lejárt topic ez már, ahogy nézem... de annyit mindenképpen el szeretnék mondani, hogy én már 9-10 éve rocker vagyok, ami a zenei ízlésemben nyílvánul meg, nem a ruháimon. 9-10 éve rátaláltam erre a zenei stílusra, megtetszett a hangzás, ének, szövegek és így 'lettem' rocker. Soha, senkitől nem kérdeztem meg, hogyan öltözzek... Én egyszerűen magamtól szeretem a fekete/sötétkék/zenekaros polókat, farmereket, a bőr cuccokat, kockás inget és hasonló ruhákat. Ezekben érzem jól magam, és úgy a legjobb öltözködni, ahogy jól érzed magad és tetszik!


18/F

2012. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Csenge88 válasza:
Hat megall az eszem:)))))))))))))Bakancs kell ahoz,hogy rocker legyel?:)))) S ha en skrillexet hallgatok akkor egybol le kell borotvaljam a fejem, h lassa az egesz vilag?:)) Rozsaszin magassarkuval is lehetsz rocker...
2012. okt. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Hawer válasza:

Első kérdésre a válasz: Katonai boltban van acélbetét nélküli jó minőségű bakancs!

Második kérdésre a válasz: Azt hordasz, azzal együtt amit csak akarsz!

2013. márc. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!