Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet átlagos ruhákból...

Hogyan lehet átlagos ruhákból goth öltözködést létrehozni?

Figyelt kérdés
Az van hogy szeretnék goth lenni már csak az öltözködés hiányzik 12F Bármilyen tipet párositást mondhatok csak gothosan nézen ki.
2011. szept. 21. 15:57
1 2 3
 11/25 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
Butters szerintem cuki volt feketében.
2011. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Amugy én azt kérdeztem hogyan lehet öszehozni goth öltözködést nem azt hogy most ki mit szeret.
2011. szept. 21. 16:26
 13/25 anonim ***** válasza:
37%

Azt már szerintem elmondták :) Fekete gatyád biztos van.

Vehetsz hozzá fura fodros ingecskét.

Ja meg növeszthetsz hosszú körmöket, hegyesre reszelve. Az egyik hivatalban volt egy ilyen srác az ablak mögött, hát eléggé vicces volt.

A legtöbb ruha amúgy lányoknak van, ami elég látványos... Esetleg meríthetsz ötleteket Manson bácsiéktól vagy a Rammstein tagoktól, bár ők hála az égnek nem gótok.

2011. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Fekete nadrág (ha lehet ne farmer, de ha más nincs, az is jó), fekete ing( ahogy előttem már írták, legyen kicsit régies XVII. századi hatása), fekete hosszú kabát, akár bokáig is érhet.

A gothoknak is hosszú hajuk szokott lenni.

Persze a gothnak is van több mellékága, a régies ruhák a viktoriánusra jellemzők.

Remélem tudtam segíteni. :D

U.i. : Én bírom a gothokat. :P

17/L

2011. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Bocsika az XVIII. századi hatás akart lenni. Csak lemarasdt az utolsó I.
2011. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
utolsó azt mielött elhatároztam hogy goth leszek már az elött válig érő hajam volt :)
2011. szept. 21. 17:44
 17/25 anonim ***** válasza:
27%

Ez milyen már, hogy "elhatározod,hogy goth leszel". Az nem zavar, hogy az emberek nem azért fognak lenézni mert goth vagy, hanem azért mert 12 éves kis szaros létedre magadraaggatsz ilyen öltözéket?

U.i.: ha tehetném megdobálnálak lángoló kutyaszarral.: D

2011. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 emolány ***** válasza:
Sztem hordj simám fekete cuccokat. De igaz az igazi goth ruha elég drága tud lenni.13/L
2011. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Lovi15 szarok más véleményére és én azt kérdeztem hogy sima fekete ruhákból hogyan lehet goth öltözködést össze hozni és nem azt hogy a goth igy szar meg ugy szar meg a gothok hülyék. Eltévezteted a házszámot.
2011. szept. 22. 11:03
 20/25 anonim ***** válasza:
23%
Csak arra próbálják itt páran felhívni a figyelmed, hogy mennyire nevetségessé teszed magad :D de hát ha ezt élvezitek, hajrá :)
2011. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!