Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet átlagos ruhákból...

Hogyan lehet átlagos ruhákból goth öltözködést létrehozni?

Figyelt kérdés
Az van hogy szeretnék goth lenni már csak az öltözködés hiányzik 12F Bármilyen tipet párositást mondhatok csak gothosan nézen ki.
2011. szept. 21. 15:57
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Én meg azt probálom elmagyarázni a nehéz felfogásuaknak hogy a kérdésre válaszoljanak.
2011. szept. 22. 12:05
 22/25 anonim ***** válasza:
50%

Figyelj csak kicsiszivem, a gothokkal nekem semmi gondom nincs,veled és a hozzád hasonlóan abnormális kisgyerekekkel viszont van.Koncentrálj a tanulásra, ha pedig ilyen szinten le akarod magad járatni, akkor -mint előttem írták- régi ing,fekete nadrág,bakancs,hosszú kabát.

Idióta.

2011. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 emolány ***** válasza:
100%
Ne is halgass másra. Ne törödj senkivel ha neked ez tetszik akkor ez tetszik Sztem mindenki saját maga dönti el mi a jó neki.
2011. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Szerintem ezt nem csak egy szórakozásnak,vagy hobbinak kellene venni. Számomra a goth a leggyönyörűbb stílus.(most lehet engem is leszólni.) De abban teljes mértékben igazuk van a többieknek,hogy 12 évesen még csak kiröhögnének,és nem gondolom,hogy még áttudnád érezni ezt az életet.


Azt ajánlom,hogy nőj még egy kicsit,és ha 3-4 év múlva is ugyanígy érzel,akkor talán gondolkodhatsz ezen.

2011. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Sebaschan válasza:
Imádom a gót stílust, de egy 12 éves fiún elég vicces lenne :Đ
2017. febr. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!