Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most ez komoly? Divat

Most ez komoly? Divat

Figyelt kérdés

Ősszel (azaz most) már a trapézgatya a divat? Nemáááár!

Ennyi idejük volt a csőgatyáknak? Még jó, hogy beszereztem őket, már cserélhetem is le? Ez nagyon gáz!


2011. szept. 21. 17:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Végre lehet kapni trapéznadrágot :) Múltkor kerestem és olyan hülyén néztek rám. Nekem a csőnadrág, meg ezek a répafazonúak nem tetszenek.


Ha beszerezted a csőnacikat, akkor mi a probléma? Egy darabig kitartanak nem? Az, hogy majd mindenki trapézba fog járni, meg legyen számodra semleges, ha te a csőgatyát szereted. Ennyi.

2011. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm! Hát... csak azért kérdeztem, mert szeretnek megszólni, ha nem az aktuális divat szerint öltözik az ember Lánya! És kíváncsi voltam, van e olyan, aki marad a csőnacinál! Köszi mégegyszer
2011. szept. 21. 17:54
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem azért de én továbbra is csőgatyában vagy cicagatyában látok mindenkit.. O.o
2011. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Milyen jó, hogy sok ilyen befolyásolható barika van, mint a kérdező. Ha mindenki a saját esze, egyénisége és ízlése után menne, már rég csődbe ment volna a divatipar :)
2011. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én biztos nem fogok trapézt hordani, mert iszonyatosan előnytelen nekem. Ha majd semmi mást nem lehet kapni, akkor veszek inkább egy Levi's, ugyan drága, de nekik legalább mindig van normális. Maximum lesz összesen 1 farmerem, de nem érdekel a divat :)
2011. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
"Milyen jó, hogy sok ilyen befolyásolható barika van, mint a kérdező" És még milyen jó, hogy csak 1 ilyen szerencsétlen, mint te
2011. szept. 21. 18:52
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, neeeeeeee itt a 2. világvége.

Még 10 éve sem volt, hogy a nálad pár évvel idősebbek ugyanígy pattogtak, csak akkor a csőgatya ellen. Fúj, hogy néz az ki, nem is áll jól ,blehh, én örökké csakis trapézt hordok.

Majd megnéznélek két év múlva, mikor egy leszel a sok birka közül, akik trapézban nyomulnak... erről ennyit sztem, várható volt, a divatnak nevezett tömegbutításnak jó szokása, hogy gyorsan változik.

Amúgy ja, lassan ide is eljut a trapéz, máshol már két éve ciki a csőgatya, na? xD

2011. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó, ez hülyeség, én már éltem akkor, amikor az előző trapéz-őrület volt és akkor sem hordtam, viszont kínszenvedés volt beszerezni egy egyenesszűrút, de megérte.
2011. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
na ne mond már nekem azt, hogy baromságot írtam! eddig is lehetett találni trapéznadrágot csak keresni kellet. de nagyon sajnállak hogy neked ez a problémád...ennél nagyobb sose legyen.
2011. szept. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Középkategóriás boltokban (de most kínaiben is láttam), mindig is lehetett kapni trapéz nadrágot. Mindkettő jól áll, tehát nem aggódok:-)
2011. szept. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!