Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most ez komoly? Divat

Most ez komoly? Divat

Figyelt kérdés

Ősszel (azaz most) már a trapézgatya a divat? Nemáááár!

Ennyi idejük volt a csőgatyáknak? Még jó, hogy beszereztem őket, már cserélhetem is le? Ez nagyon gáz!


2011. szept. 21. 17:32
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

"lassan ide is eljut a trapéz, máshol már két éve ciki a csőgatya, na? "

Ja, akkor az azt jelenti, hogy máshol most megy ki a divatból a trapéz! Az jó, mert akkor visszajön a csőgatya!! :))))

2011. szept. 22. 09:31
 22/25 anonim ***** válasza:
hu katasztrofa...miert nem hordod azt inkabb, ami jol all neked? vagy meg azt sem tudod, mi all neked jol, csak mesz a tobbi marha utan? :D
2011. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
nekem sem tetszik a trapez...en nem foltetlenul a divatot kovetem...azt veszem fel ami tetszik mert,legalabb van sajat stilusom..:):\
2011. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

hát..én vettem nem is olcsón egy marha jó trapézt...olyan s*ggem van benne, mint semelyik gatyóban sem...ill már nincs benne, mert sajnálatomra kihíztam...én annyira nem vagyok oda a csőgatyáért..akkor már számomra legyen vagy full szük, vagy ez a trapéz (ha még bele férnék)...de te kérdező:) sajnos tipikus vagy:)...jajj mi lesz ha megszolnak?:) engem ez sose érdekelt..hordtam, ami tetszett, ami a stílusomhoz illet és ami jól nézett ki rajtam...:):):)

23L

2011. szept. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én legjobban a bővebb egyenes szárú, csípőfazonút szeretem (leginkább ha oldalzsebes).

Igaz, még kb majdnem minden hülye pic$a csőgatyában mászkál, de a fent említett gatyákat egyre több üzletben látom újabban. Bár nem izgat, divat-e, v sem, ez tetszik, és magamon is ezt találom a legjobbnak:-)

2011. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!