Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vesznek fel olyan sokan...

Miért vesznek fel olyan sokan nadrág helyett leggingset? Annyira közönséges, és mégis annyi lányon látom.

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 15:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor sem arra van kitalálva ez a ruhadarab, hogy rövid toppal, vagy pólóval hordják, úgy olyan ronda,igénytelen.
2011. okt. 6. 20:51
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom. Szerintem is nagyon durva rovid felsovel felvenni.

Mondjuk en mar azt sem ertem, hogy miert hordanak ilyen sokan legging-et???

Nagyon kenyelmes, praktikus, olcso, ezt en is tudom, en is szeretem.

De ezt bun felvenni, ha az embernek nincsenek szep, kecses labai. Marpedig a legging viselok 70%-a nem rendelkezik vele. (Vagy vaskos, vagy pipaszar, vagy gorbe).

2011. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, milyenről van szó. Nekem van egy vastagabb anyagú, fekete leggingsem, azt szoktam rövidebb fazonú pólóval is hordani, nem csak tunikával. Így félig takarja a fenekemet. Egészen rövid pólóval én se venném fel soha, az biztos. Vannak aztán olyan harisnyaszerű, vékonyabbak is, amimet csak hosszú felsővel veszek fel. Egyébként minden attól függően áll jól, ha tudod viselni. Vannak, akiknek a budiajtó is jól áll, ahogy mondani szokás.
2011. okt. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%

Imádom, mikor azzal kampányolnak a kislányok, hogy de ez "vastagabb anyagú". Aztán ugyanúgy átlátszik a tanga/egyéb vonala, a narancsbőrük meg ahogy lobog a felesleg a combjukon. Az, hogy olyan, mintha 2 harisnyát húznának fel, semmit nem változtat azon, hogy ez nem egy nadrág.

Egyébként a legviccesebb az egészben, hogy ezt szinte csak exhibicionista libákon látom, vagy azokon, akikről tudom, hogy tele vannak gátlásokkal, és csak "bókokat" akarnak bezsebelni, hogy így milyen jó a seggük. A probléma csak az, hogy közönséges.

2011. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom felesleges ilyeneken morfondírozni mert szabad országban vagyunk,mindenki azt vesz fel amit akar,és ha valakinek nem áll jól a ruha, neki kell a kritikát elviselnie. És hát azért biztos sok férfi társamnak tetszik a popsira rásimuló nadrág. Jó akinek akkora van mint a horthy miklós lovának ne vegye fel.
2011. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nagyon bejön, hogy a lányok engedni láttatják az alakjukat. Minden forma szép lehet, mert az izlések is különbözőek. Én imádom és örülök, hogy ez a ruha bejött a divatba. Nagyon vadító tud lenni, szerintem sok szerelemes férfi ember járkál az utcán, mikor pl. a gimis lányok reggelente vonulnak csapatosan az utcákon. :) Hajrá lányok!
2011. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Lia:-) válasza:
79%
higgyetek el hogy egy gorbe es rovid labu nonek sokkal jobban all a leginsz mint a farmer vagy barmely mastipusu nadrag,csak az a lenyeg hogy tusarkut viseljen hozza!
2012. nov. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem borzalmas - olyan mintha nem lenne rajta semmi ruha. Mint valami artista/légtornász dressz :D
2013. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
De azt vesznek fel amit akarnak csak fura látvány O__o
2013. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!