Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mennyi volt a leghossz...

Lányok! Mennyi volt a leghosszabb idő amíg nem volt rajtatok bugyi?

Figyelt kérdés
olyan válaszokat is várok akik akár már évek óta nem hordanak vagy csak napi szinten nem
2011. okt. 13. 08:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
95%
Sztem gusztustalan bugyi nélkül lenni. Mégis csak folyhat onnan bármi,beizzad,stb összepiszkolja a ruhát. Én bugyi nélkül nem indulnék el sehova. Max otthon.
2011. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
szerintem a bugyiba jobban beizzad és bugyi nélkül legalább szellőzik meg sokkal egyszerűbb a szex is ha mondjuk szoknyába vagy bugyi nélkül és a párod megkíván mondjuk az autóban! félre állatok és már mehet is a dolog
2011. okt. 13. 11:25
 13/33 anonim ***** válasza:
87%

Te másról beszélsz!

Az, hogy néha-néha azért, hogy játszon velem, nem vesz fel bugyit (és ezt még hangoztatja is), jó dolog.

2011. okt. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
94%

Egy undorító perverznek persze jobb ha nincs bugyi. De szerencsére nem mindenki ilyen...

Természetes dolog hogy nedvek távoznak minden nap, na most ez bugyi nélkül elég undorító ha végigfolyik mondjuk a lábán vagy olyan lesz a nadrágja. Ez igénytelenség. A bugyi alap dolog minden nap.

2011. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
94%
Szoknyában úgy is lehet szeretkezni, ha van rajtad bugyi, max félrehúzod.
2011. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
szerintem sokkal jobb ha nincs rajtad bugyi izgatóbb és a párodat is jobban izgatja
2011. okt. 13. 11:56
 17/33 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, te gyerek vagy még...
2011. okt. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
90%

1. Nem rohadt műszálas bugyit kell venni, és akkor nem izzad be se jobban, se egyáltalán. Bugyi nélkül viszont igenis beizzad.

2. Az intim szőrzet a termsézete védelmi rendszer a baktériumok ellen, ez na már ugye nem divat (nem is baj:D) , nade. Ha nem hordasz bugyit, nagyon könnyen elkaphatsz fertőzéseket, mert a szoknyád, nadrágod igenis koszolódik (ide-oda rakja az ember a szobában, akaratlanul is kerülhet olyan helyre, ahova előtte koszos kézzel nyúltunk, a szoknyában leülünk a padra, ahol előtte a csöves aludt, ha nem igazgatod meg és felgyűrődik az alja legközelebb máris érintkezésbe kerülhetsz a csövesbácsi koszával), arról nem is beszélve, hogy a szoknya alá befúj a szellő, és könnyen fel lehet fázni (nyáron is), ami nem vicces.

3. Sokan ezt napi többszöri intim lemosóval próbálják kiküszöbölni, ami kifejezetten káros. Az ilyen lemosók felborítják a ph értéket, és eltüntetik a maradék természetes védelmet is.

4. Az egészséges, természete folyásokról már írtak...

5. Csak mellesleg teszem hozzá, hogy hosszútávon szerintem a legtöbb pasinak unalmas a nincs bugyi téma. Nagy bámulósok azok, és szerintem egy csinos csipkés francia vagy selyemtanga pont úgy felizgatja őket, ha nem jobban. Plusz ha hordasz alsóneműt, nincs meg az a hátrány, hogy mindenki igénytelen luvnyának néz a hiánya miatt...

2011. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
92%
Baz*meg szoknyaban bugyi nelkul es ha fel liben?
2011. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
8%
Kedves higiénia szakértők ti ezek szerint bugyiban születtetek, vagy rég elhunytatok volna fertőzésekben, ha valaki fel nem találja számotokra a bugyit?
2011. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!