Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak sokan máris...

Miért hordanak sokan máris csizmát? Mit vesznek fel majd télen?

Figyelt kérdés
Nem sül bele a lábuk?mégiscsak tizen- fokok vannak,nem hiszem,h bárki is fázna félcipőben.tudom,h divat,de akkor is....márciusban meg majd sírnak,h unják a csizmát
2011. okt. 21. 15:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

nekem van egy topánkám, ami szép és csinos, de biztos felfáznék, ha felvenném. Meg van egy sportcipőm, ami hiába női sportcipő, egy csinos, nőies szereléshez mégsem vehetem fel. Jelenleg nincs úgy pénzünk, hogy csak úgy vegyek valami átmeneti időre való csinos lábbelit, ezért ha sportosabban, lazábban öltözök fel, akkor sportcipőt veszek, ha pedig csinosan, nőiesen öltözködök, akkor csizmát veszek fel. Csizmám van 4 pár, két lapos talpú és két magassarkú (az egyiknek kb. 3, a másiknak meg kb.5 centis sarka van). Az egyik lapostalpú és egyik magassarkú csizmám nem annyira bélelt, télen fázik benne a lábam, viszont erre az átmeneti időre jó.

Bár ma kifejezetten melegem volt a csizmában, mert nagyon szépen sütött a nap, de az ünnepség miatt muszáj volt felvenni (még mindig inkább a csizmát, mint a topánkát, hogy felfázzak).

16/L

2011. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy reggel 6-kor indulok suliba, akkor jó esetben már nincs talajmenti fagy, de azért retek hideg van; én pedig már egy könnyed fuvallattól náthás leszek, ha hideg a lábam, felfázok. Nem kockáztatok meg egy újabb vesemedence gyulladást, inkább felöltözök.
2011. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy te nem vagy fázós, de nekem lefagy a lábam sima cipőben, szóval kell a csizma. Miért kéne unni egy csizmát? 5 éve ezt a csizmát hordom, ősztől tél végéig, nem unom.
2011. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Eloszor is:

nem minden csizma meleg.

Peldaul nekem van ehhez hasonlo csizmam: [link]


Ebben szerinted mitol sulne be a labam?

Papirvekony talp, nulla beles, a talpa tukorsima, de kenyelmes.

Magyarul: - 20 fokban a talpam es a labfejem szetfagyna benne, hoban viszont kozlekedni sem lehet benne.

Tehat vagy felveszem most, amig kozepesen hideg es szaraz ido van, vagy nem veszem fel. Ez kb annyira meglegit, mint egy bokacipo.


Ketto:

nem tudom, hogy te pontosan merre vagy, de en napok ota koran reggel -3 fokban hagyom el a hazat, gyalogolok, buszra varok, ismet gyalogolok, kb egy-masfel oran at. Este hatra erek haza ismet egy-masfel oranyi utazas es gyalogolas utan. Akkor ugyan nem tudom, hogy hany fok van, mert a napokban pont nem neztem, de messziros sem tizen felul, nagyon-nagyon max 8-ra tippelek.

Ez az orszag keleti reszen van.


Szoval legyszi, ne szolj bele.

2011. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lehet hordani azokat a csizmákat, amiket télen nem pl. a csúszós talpuk miatt...
2011. okt. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Talán azért mert hideg van?Bugyuta kérdésre,nem lehet értelmes választ adni.Le lehet pontozni.Te talán nem az időhöz öltözködsz hanem a naptárhoz?Menj ki Bécsbe,ott október elejétől kezdve mindenki téli cuccokban/nagycsizmában kabátban sapkasálban/ rohangált...

az idő szégyellje magát ne mi...

2011. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez nekem is feltűnt. Ha már ilyenkor csizmát vesz fel valaki mit vesz fel minusz 20 fokban. De tavaly és idén is nagyon divatos volt a térdig érő vagy térd feletti csizma. Csak nézz be egy akármilyen cipősboltba, tele van velük a polc, meg a számomra irtózatosan taszító Ugg nevű förmedvénnyel. Úgyhogy hirtelen minden csajnak fázós lett a lábikája. Ha két év múlva a papír talpú cipőcske lesz divat minden csajszi abban fog feszíteni és láss csodát senkinek sem fog fázni a lába. Mondom mindezt úgy, hogy ma magas szárú csizmát viseltem csőgatyókával.
2011. okt. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!