Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki szerintetek?

Nagyon ciki szerintetek?

Figyelt kérdés
Anyával elmentünk vásárolni valami rucit...én a miniszoknyámat vettem fel , és persze tangát! Mentünk az utcán, és fiúk jöttek mögöttünk. Nem tudtam min röhögtek, le is sz@rtam őket. Aztán bementünk egy boltba, és amíg anya ruhát nézett, én néztem magam a tükörben! Akkor vettem észre, hogy a tangámba becsípődött a szoknya és kinn volt az egész fenekem..ez olyan ciki! Segítsetek!
2011. okt. 23. 14:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát köszi! Mindegy sztem haggyuk..amúgy azért nem vettem fel mást mert nem volt hideg! Mert szeptember vége felé történt!
2011. okt. 23. 16:16
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát elég gáz. xD Ha a biztonsági kamerák felvettek, tuti azóta is rajtad röhög a személyzet. :D De ez van kész, így jártál.

Viszont nem tudom elképzelni a realitását a dolognak. Az ember érzi, hogy nincs a valagán semmi anyag, aminek pedig ott kéne lennie. XD

2011. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!