Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A cicanaci mindenképpen ciki...

A cicanaci mindenképpen ciki nadrágként?

Figyelt kérdés
Nekem van sima cicanacim is, meg olyan is, ami vastagabb, egyáltalán nem látszik át, zseb is van rajta, szóval tényleg nadrágként funkcionál. Nem merem felvenni, mert itt sokszor írták, hogy nadrágként ciki.
2011. okt. 26. 12:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

oké köszi :D végre előveszem akkor ezt a cicanacimat is!

nem egóból, de szerintem a testemmel nincs gond (170 cm/ 53kg jól eloszlatva :D)

2011. okt. 26. 13:04
 12/19 anonim ***** válasza:

"nem egóból, de szerintem a testemmel nincs gond (170 cm/ 53kg jól eloszlatva :D)"

Akkor arra kérlek férfitársaim nevében, hogy ne rejtegesd.:)

22F

2011. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
No meg persze készíts képet, hogy mi is lássuk a cicanacit a felsővel ami csak félig takarja a fenekedet!
2011. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%
Ha tunikához, fenék alá érő felsőhöz van véve, akkor rendben van. Egyébként nagyon nem. A vastagabbak is tudnak fényleni meg átlátszani. Alapjáraton kevés embernek áll jól egyébként is, ráadásul... plázában dolgozom pavilonnál, így van módom napi kb. 50 cicanacis lányt elsétálni előttem, és... katasztrófa, ahogy kinéznek. Még a távolról vastagabbnak tűnő is fénylik, feszül a bőrön, ráadásul hátilról nyilván nem látja az ember, amikor felveszi-na, ott vagy a bugyi látszik át nagyon durván, vagy a fenéknek a mozgása, ringása látszik olyan erősen, hogy az már kicsit ciki... és mki őket stíröli-a fele olyan, akinek, mint nekem, zavaró a látvány, a fele meg a perverz nyálcsorgató fajtája a pasiknak (ha elmondanám, milyen alakok... ... ...)...
2011. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
42%

Mindenképp ribancos.

18/f

2011. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%
16:34: Neked minden ribancos ami nem zsákvászon. Napok óta oltasz mindenkit és állandóan ribancozol mindent ami egy picit is nőies és szexis.
2011. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
39%

Az a probléma, hogy nem nőies, és nem is szexy.

18/f

2011. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ha nem ilyen akkor szerintem igen, szexi

de ez kicsit túlzás

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2011. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem ciki, vegul is en is kimehetnek az utcara,alsonadragba,mert benne van a neveben,hogy nadrag!!!
2013. máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!