Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek van valami baj a...

Szerintetek van valami baj a meltarto meretevel?

Figyelt kérdés
Szoval ahogy szamitottam (tobb modszerrel) 80 B jott ki..Nos vettem egy melltartot es hat a kup az nagy..akarmenyire is megszoritanam a pantot megis az egyik mellemen szepen all a masikon pedig hat tobb mint 1 cm tavolsagra van.. Egy kicsit szivacsos a forma miatt,hogy ivelt ugymond "gomb" alaku legyen..es ha egy 75B veszek pedig az nagyon szorit es csunya nyomokat hagy(de a 80B is hagyott nyomokat) ,egyreszt megmaradnak a nyomok es olyan lila "vonalak" keletkeztek a mellemen amik olyanok mintha az erek latszananak..vagyis nem tudom hogy magyarazam el.Ez mitol lehet? Minden valaszt szivesen varok... 14/l
2011. okt. 31. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom nem egyforma meretu a ket melled, de sajnos otletem sincs, mit tudnal vele csinalni, mert nekem egyformak. De biztos lesz itt majd valaki, aki tudja :)
2011. nov. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni kis szivacsbetéteket, vagy azt hiszem kis szilikonbetét is van, amit be tudsz rakni az egyik melltartóba, ha az egyik melled kisebb.

Nem tudom, hol lehet ilyet kapni írj ki kérdést vagy fehérnemű üzletekben kérdezz rá. Ha elmagyarázod, hogy olyan kellene ami kiegyenlíti a két mell méretét, olyan kis szivacs vagy valami akkor biztos fogják tudni mire gondolsz. Olyan kis félholdszerű alakja van általában, de lehet van másmilyen is.

2011. nov. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is 80 b-s melltartót hordok és nálam úgy van hogy az egyik mellemre kicsi a másikra meg nagy.. Az eggyel kisebb jó az egyik mellemre de a másikat nagyon szorítja meg hülyén áll a nagyobb pedig jó az egyik de az pedig már a másikra nagyon nagyon nagy.. Nem lehet mit tenni. Ez van.. :)

14/L

2011. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!