Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe öltöztök ebbe a hideg...

Mibe öltöztök ebbe a hideg időbe? Sapka sál is hordtok már?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 19:36
 1/7 anonim válasza:
Kabát,sál,kesztyű..Nadrág alatt harisnya.. És reggel és este,amikor hidegebb van,akkor sapka!:-)
2011. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebben az írtó hideg + 16 fokban egy pulóver ,meg egy mellény nekem reggel és este is elég,napközben meg sok is.
2011. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol van 16°C, de hogy itt nem, az is biztos.

Általában kardigán/pulóver, blézer (nem mindig), szövetkabát, vastag harisnya, néha 2:) Sál már kb október eleje óta van rajtam bárhova megyek, reggelente kesztyű, sapka viszont nincs.

2011. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk is 16fok volt, de a köd miatt jóval hűvösebbnek lehetett érezni. én sálat már egy ideje hordok, nem nagy kötöttet, hanem simát. bokacsizma, pulcsi és átmeneti kabát. még nem nyúltam sapkához meg kesztyűhöz, mert akkor mi lesz velem telen.
2011. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát elmondom én, miben járok:

zokni 1 db, sportcipő vagy bakancs, farmer (bár gondolkodtam rajta, hogy alá veszek egy harisnyát), póló, pulcsi, átmeneti kabát, sál(azt még csak most vettem). sapka az már elkelne, de nem találok olyat, ami jól áll, úgyhogy még keresgélek. ha nagyon nem találok normálisat, akkor ott van az a csúnya csöves sapka. kesztyű nem kell, arra való a kabátzseb ;)

14 lány

2011. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szoknya, vastag harisnya + zokni, bokacsizma, ballonkabát, sál, + nagyon vastag kesztyű, de csak akkor, ha biciklizek (ami elég gyakori, minden nap biciklizek :))


19/L

2011. nov. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én: póló, pulcsi, mellény vagy kabát, attól függ milyen hideg van, farmer+zokni vagy szoknya+harisnya, és cipő: edző vagy magassarkú vagy csizma... sapkát, kesztyűt eddig nem hordtam, de már lassan kell, sálat meg néha xD :)
2011. nov. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!