Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem érzem magam jól...

Miért nem érzem magam jól metálosként?

Figyelt kérdés

9 éves korom óta metált hallgatok, néha eljárok egy-egy operára, musicalre. Mindig csodálva néztem a rokcereket, metálosokat, gothokat. Annyira tetszettek. Olyan gyönyörűek, vadak. Úgy döntöttem még augusztusban, hogy "felveszem" ezt a stílust, hiszen ez a zenei stílusom ez, akkor az öltözködési is, nem? Szóval "felvettem", nagyon tetszettem magamnak, tetszett, hogy most máshogyan bámulnak meg..de nem rég elmentem egy színházi előadásra kiskosztümben, és...önmagamnak éreztem magam. Tegnap Rammstein koncert, hát oké, ezerszer jobb volt, de acélbetétes bakancsban voltam, és nem...egyszerűen nem. De nem értem, miért van ez?

-Amúgy nem nevezném magam pózernek, úgy fogtam fel, hogy végre önmagam leszek, mert eddig nem mertem azzá válni, aki amúgy vagyok...hát nem így lett, úgy tűnik-


2011. nov. 11. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert túlkombinálod a dolgot. A legtöbb ember nem tudja magát besorolni egy stílusba. Te sem.

Másrészről aki igazi rocker, az nem "felveszi" a stílust, hanem észrevétlenül olyanná válik.


Ne a ruhában keresd önmagad.

2011. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

1. A stílust nem fel venni kell hanem érezni.

2. Én az vagyok úgy is öltözködöm és nagyon jól érzem magam.


Ha te nem érezted jól magad valószínűleg nem ez a te stílusod. Vagy majd megtalálod egyszer vagy nem, de ne aggódj az se baj. Olyan ruhákba járj és olyan zenéket hallgass ami neked tetszik és ne akarj más lenni, mint ami valójában vagy.


17/L

2011. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem metálosként nem érzed jól magad, hanem csak a ruhákban nem. Ennyi.

Én is metálos vagyok, régen kipróbáltam úgy öltözni, de az rohadtul nem én voltam. Aztán rájöttem magamtól, hogy én akkoris metálos vagyok, ha egy gramm fekete nincs rajtam. Nem az öltözékedtől leszel metálos.

2011. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Abban járj amiben jól érzed magad, attól még lehetsz metálos. Ez nem a külsőségeken múlik :)

Én a country-t, szeretem, mégsem járok cowboy kalapban, western csizmában, szakadt farmerban, kockás ingben és marhákat sem tartok a 4. emeleten :D Helyette kosztüm, magassarkú, feszülős felső, szövetkabi, női táska, stb. Ettől még bőven vagyok akkora paraszt, hogy sokan megirigyelhetnék Dél-Texasban!!! :D

Jóóóóó, ez nyilván túlzás, de érted mit akarok ezzel mondani? Nem a külsőségeken múlik, hanem egy "state of mind".


Meg sztem lehet kombinálni, tehát úgy öltözni amiben jól érzed magad, mégis kiegészítőkkel, hajszínnel, frizurával, ruhák színével, táskával, mittudomén, belevinni a saját világodat az öltözködésbe.


Szerintem amúgy van valami szexi abban, ha egy nőcis nő ilyen vad zenéket szeret :) Mert ez nem olyan sablonos, mint hogy rocker akkor szakadt, diszkós akkor trendi. Koncertre meg úgysem kiskosztümben mész :D

2011. nov. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

rólam pl nem lehet megmondani, hogy mit hallgatok.(most épp afit :DDD)

úgy nézek ki, mint egy deszkás fiú :D és teljesen jól érzem magam, köszönöm szépen. lány létemre semmi nőiességet nem mutat az öltözködésem amúgy :D (se én magam)

zeneileg pedig a goától kezdve a suicide silene-ig mindent :DD

ne akarj beskatulyázódni. találd meg, hogy miben érzed jól magad, ez nem kell, hogy egy stílus legyen :)

hordhatsz sima cipőt is de mellé felveheted a kedvenc zenekaros pulcsidat is :D érted ^^

2011. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rajtam meglepődnek, hogy altert meg rockot hallgatok, abszolút csajosan öltözök, imádom a rózsaszínt, a zöldet, és a citromsárgát. Én nem érzem úgy, hogy az öltözködésemet a zenei ízlésemhez kéne igazítanom, virágmintás magassarkúban is ugyan annyira szeretem az AC/DC-t meg a Rammsteint.

Olyan ruhákat vegyél fel, amiben jól érzed magadat, hiszen abban leszel igazán önmagad.

Lehet, hogy rossz helyen keresed magadat.

2011. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazából Blair Waldorf stílusom volt mindig(mekkorát néztem amikor 1 éve megláttam őt..:D magamra ismertem teljesen.):D Már visszatértem ehhez, 1 hete, ez vagyok én. De nem értem...akkor sem.:D

Köszönöm szépen a válaszokat.

2011. nov. 12. 16:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ha úgy kell döntened, hogy kinézel valahogy, akkor az már régen nem jó.

öltözz úgy, ahogy szeretnél és kész, elég idiótán nézhetsz ki bakancsban feszengve. xD

Az meg hogy ki mit szól, sose érdekeljen, én talpig rózsaszínben is metálarc lennék és kész. :D

2011. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem feszengtem:D Ötkor kelek, és egyből felöltözöm, és elég negyed nyolckor elindulnom reggelente, szóval annyi idő alatt simán rájövök, ha valamiben nem érzem jól magam, nem stimmel a szettem, egyéb:D Jól éreztem magam bakancsban. De nem én voltam.
2011. nov. 12. 22:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy öltözködj, ahogy jól érzed magad :)

Értem, miről beszélsz. Szintén a rock/metál zenét szeretem, de nem öltözködöm úgy. Csak koncertre veszek fel bakancsot, amúgy edzőcipőben járok, de bármelyik van a lábamon, én önmagamnak érzem magam benne. Csak akkor feszengek, ha kicsit elegánsabban kell felöltözni... mert én már csak szakadtabb, vagányabb cuccokban vagyok önmagam ;) (OFF: a Rammstein koncert tényleg jó volt :D)

2011. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!