Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem gáz ez a...

Szerintetek nem gáz ez a csizma mer az osztályba kinevették?! -_-

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 17. 16:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
nem,szerintem tök divatos.Az osztitársaid csak le vannak maradva,erről nem te tehetsz.Sajnos,az én osztitársaim is ilyenek,én mondjuk már megszoktam.Fel a fejjel. :-)
2011. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
szerintem egyátalán nem... nem tudom mi a baj vele:O
2011. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 LadyLee ***** válasza:
78%

Bocs de nekem nagyon nem tetszik. Nyilván nem nevetnélek ki érte, mert az szimpla parasztság, szóval aki ezt teszi, azzal ne is foglalkozz, de a csizma eléggé csúnyácska szerintem.


De mondjuk én a tűsarkús - körömcipős csajokhoz tartozom, tehát azt hiszem alapvetően eltérő az ízlésünk. Egyébként sok csajon látok hasonlót. Nem valami nőies, de ha neked tetszik, hordd nyugodtan, aki kinevet azzal pedig ne foglalkozz.

2011. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Eléggé gáz.
2011. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Virág6 ***** válasza:
60%
Pont ma kerestünk itt ilyen csizmát,de sajnos nem volt.Hidd el késöbb azok az osztálytársaid is ilyen csizmába fognak járni,mert ez lessz a divat.Vagyis ez a divat fog bejönni.Már erre fele is ilyenbe járnak.Ahogy néztem,meleg is.Ne hallgass rájuk.Nekem is tetszik.
2011. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Ez a csizma főleg tavaly volt divat ha jól emlékszem,de idén kezdett igazán elterjedni,sokan hordanak ilyet,eredetit és utànzatot egyaránt.Szóval ne aggódj,nem veled van a gond.
2011. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
71%
Nekem nem tetszik, idétlen formája van, de sosem nevetnék ki valakit azért, mert ilyen cipõt hord, az osztálytársaid szimplán pofátlanok. Nálunk is sokan hordanak ilyen cipõt, lehet, hogy ez a trend, de én akkor sem fogok ilyet venni, mert nem tetszik. 15/L
2011. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%
Nekem egyáltalán nem tetszik, és igen, kinevetnélek. Másik dolog: a sulinkban minden 2. lánynak ilyen van.
2011. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
nekem tetszik, nem nevetnélek ki:)
2011. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
nem, szerintem nagyon aranyos! ^^ amugy meg ne érdekeljenek a többiek..
2011. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!