Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek drága a Converse?...

Szerintetek drága a Converse? :D Vagy megéri az árát?

Figyelt kérdés
Nekem annyi ismerősöm van, akik folyton kérdezgetik, hogy miért járok mindig Converse cipőben, meg hogy nem éri meg az árát és fölösleges pénzkidobás.Hát szerintem egyáltalán nem nekem nagyon tetszik és nem jön szét 1 hónap alatt bárki bármit is mondjon.Nektek erről mi a véleményetek?:))
2011. júl. 28. 00:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
hát szerintem is k*rvadrágák annyiért, mert pl. deichmannban megveszed ugyanazt 3-4 ezerért.de tény hogy nagyobb a választék a converse cipők között:D
2011. júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Sztem egyáltalán nem éri meg..
2011. júl. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%

Én anno vettem egy hófehér individual:) magasszárú converset a váci utcában itt Budapesten és sokszor használom,focizni is szoktam benne,3 éve megvan és tökéletes az állapota.Kiszoktam fehéríteni,néha veszek hozzá új fehér fűzőt és szevasz.

Igen-igen lehet kapni a deichmanba "ugyanolyat" de azért az k'rvára nem ugyanolyan,aki ad a divatra az észreveszi ,hogy ezerszer szarabb kinézetre is.Szinte ugyanaz de azért MÉGSE!!!


Szerintem jó cipők és az,hogy drága-e az csak a te vagyoni helyzeted kérdése.Például nekünk nem vészes,de vannak ismerőseim akik 4-en élnek 120-130 ezerből

2011. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is drága. Legalábbis a családom pénztárcájának vagy amennyit én össze tudok szedni diákmelóval... eléggé az. Nekem nem éri meg.

Valóban, nagyobb a választék, színben és méretben is, de csak ezért nem veszek Converse csukát. :)

Nekem hagyományos, de olyan mintás noname kínai tornacipőm van, ami tetszik - megvan már jó ideje, nem barmoltam szét, egyben van.

A deszkázáshoz használt cipőm sem márkás Vans vagy DC, csak egy "béna" noname kínai. De a célnak pont megfelel és nem sajnálom, ha kopik. :D


(Egyszer vettem egy British Knights-ot, az is afféle, mint a C. Talán kicsit olcsóbb volt, meg egyébként is féláron vettem... de ugyanúgy, ugyanannyi idő alatt szétesett, mint a noname.)

2011. júl. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Okéés köszönöm a válaszokat :DD Egyébként utolsóval értek egyet mert mi is onnan vettük a Conversem és nagyon jóó ^^ és szerintem se vészes az ára(: megéri^^ na meeg tééleg különböznek :|| szóóval maradok a Converse-nél ;))
2011. júl. 28. 00:30
 6/24 anonim válasza:
70%
nekem draga.mivel van olyan 1500as cipom is ami mar 3 eve teljesen jo,ertelmet se latom
2011. júl. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
bocsii ^^" bocsi utolsó előttiveel:DD csak közben jött válasz..:) egyébként azt is köszönöm:)
2011. júl. 28. 00:31
 8/24 hot_kiss ***** válasza:
Nekem drága és most már nem éri meg, hacsak nem belefogsz egy véletlen minőségibe és vigyázol rá.
2011. júl. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%

Amúgy ez tök változó!


Például én cipőt 15-20 ezer forint alatt nem is vásárolok

Nadrágot se 10 alatt és pulcsit se 5 alatt és pólót se 3-4 alatt.

Viszont én az ételen spórolok.

Elég igényes embernek tartom magamat,adok a divatra,olyan helyeken mozgok,hogy ez elvárt és szórakozni is az "elitebb" helyekre szoktam menni.

Nekem sincs sok pénzem de aki nagyon ad a divatra,aki rabja az öltözködésnek,az igényes öltözködésnek annak ha van 80.000 fizetése akkor sem drága egy 17 ezres Converse cipő.


Viszont vannak a spúr,zsidóbb típusú emberek akik nem igazán szórják a pénzt.


Kínai ruhát az életbe nem vennék fel és ezek alapján hiába mondom magamról,hogy nem vagyok egy sznob g'ci,tényleg nem vagyok az,csak tudom,hogy az üzleti életben és szórakozóhelyeken nagyon sokat számít például csajozásban ,ismerkedésben egy jó ruha.Ha az ember valaki akar lenni akkor adnia kell magára.


Lehet mondani,hogy a k'rváknak és az ilyen party p'csáknak kell az,hogy mnutass valahogy de köszönöm szépen amíg fiatal vagyok addig szeretnék ilyen csajokkal kavarni,szeretném élvezni az életet.

Egy jó cipő,ruha sokkal több önbizalmat ad az embernek és ezáltal sikeresebb minden téren.

Persze vannak kivételek nem is kis példányban:)


De akkor is!!!!Amondó vagyok,hogy ez beállítottság és nevelés kérdése ,hogy kinek drága vagy kinek nem.

Kiskoromban én is csak álmodozhattam a márkás ruhákról meg a minőségi kerékpárokról de most ,hogy 20 éves ,munkás ember lettem már megengedem magamnak ezt a fajta luxust.És évente egyszer kétszer tudok cipőt venni és körülbelül háromszor ruhát de csak is jót veszek mert sz'r az felesleges és ami kínai az számomra nem jóó:D

Ha valaki ír valami szépet vagy csúnyát az én kommentemhez kapcsolódóan akkor azt előre megköszöntem:-D

2011. júl. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

13. szülinapomra kaptam egy fekete converse cipőt..idén ment szét az egyiknek a sarka(16 leszek).nagyon nagyon sajnálom,mert imádtam!:) nekem így vannak kínais tornacipőim,hogy barátnőmmel textil festékkel festettünk át 2 fehéret lilára meg kékre. hát közel sem ugyan az mint a converse..2 hét után vettem észre ,hogy amúgy totál ketté van törve mind a 4 nek a talpa...

fehérnemű,nadrág,póló,pulcsi,sminkcucc nekem megéri :)

2011. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!