Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Itt mindenki gazdag, vagy van...

Itt mindenki gazdag, vagy van még olyan rajtam kívül akinek alig van ruhája, pedig szeretne?

Figyelt kérdés

Nem kötözködésből írtam ki a kérdést, csak olvasgatok itt és olyan jó annak akinek ennyi ruhája van. Én is nagyon szeretnék, de nincs pénzem, szüleimtől meg nem kapok, nem is kaptam soha...


Évek óta nem vettünk új ruhát, se egy felsőt semmit.

Alig van pár ruhám, abból kell gazdálkodnom.


Mások havonta többször is vesznek mi meg évente nem bírjuk ki. Cipőről nem is szólva.

Képzeljétek nincs egy rendes cipőm, ráadásul a papucsom is elszakadt ott tartok, hogy nem tudok lemenni a boltba venni valamit a lábamra mert mezítláb nem mehetek be :))))


Turkálóból szereztünk be ruhákat eddig is, mert vannak ott márkásak is és jobb mint a trendi felkapott ruhácskák amiket itt kapni. De arra se jut igazából, pedig úgy érzem átlagosan élünk. Vagy talán kicsit szerényebben.


Egyébként nem tudom de mikor meglátok egy felsőt és 5-6 ezer forint, hát... egy nadrág is 10-12. Cipőt 10 alatt sosem vettem azt már megszoktam, mert mégiscsak bőr és nagy lábam is van... meg az olcsók elszakadnak hamar de ez évekig kitart.

Nem tudom, csak nekem nagyon drága minden?


Szerintetek mennyiből jönne ki egy komplett ruhatár? Mert most van rajtam felesleg, erre a testre nem veszek ruhát semmiképp :) :s

De ha sikerül lefogyni mindenből új kell még fehérneműből és kabátból is, mindenből.

Szerintetek mennyiből jön ki? Úgy gondoltam elkezdek valamit dolgozni most, vagy szerzek pénzt és akkor talán egyszer sikerül olyan 100ezer forintot összeszedni. Bár nem tudom hogy gondoltam amikor 10ezer is nagy dolog nekem... :)

Na tehát mit gondoltok mennyi pénz kellene ahhoz, hogy úgy mindenből legyen 1-2 darab? Nem fontos, hogy márkás legyen. Egyszerűen csak szép és mondjuk pamut, ne pedig műszálas és mégis divatos, fiatalos.


ja és hát a fő kérdés, mindenkinek telik ruhára, csak nekem nem?


2009. máj. 18. 13:14
1 2 3
 21/23 bumbi02 ***** válasza:

Egyébként nem tudom de mikor meglátok egy felsőt és 5-6 ezer forint, hát... egy nadrág is 10-12. Cipőt 10 alatt sosem vettem azt már megszoktam, mert mégiscsak bőr és nagy lábam is van... meg az olcsók elszakadnak hamar de ez évekig kitart.

Nem tudom, csak nekem nagyon drága minden?


te nem tudom hol vásárolsz hogy a felső 5-6 a gatya 10 ezer forint... én 5-6000 forintból veszek 4-5 felsőt, 10 ezerböl meg 3-5 gatyát simán:)) cipö is vna olcsóbb csak nem a legmárkásabbat kell venni, egy 10 000es nike cipönél kb 5000ér a nevet fizeted ki..

2009. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
ha mindenből 1-2őt akarsz azt értsem úgy hogy zokniból sem használsz 1-nél többet? Egyébként ha egy kicsit kevesebb és olcsóbb kajákat eszel, nem mész nyaralni, eladsz a vatera.hu-n egy két fölös tárgyat pl. ágytakaró vagy mittomén akkor lesz pénzed ruhatárra. De szerintem nem elég mindenből 1 db mert ugye valamikor ki is kell mosni ha csak nem akarsz 1 évig a büdös zoknidban járni?!
2010. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
gyűjtögess
2010. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!