Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában lesztek karácso...

Milyen ruhában lesztek karácsonykor?

Figyelt kérdés
Ünneplőben lesztek, vagy rendes otthoni ruhában? Szoktatok ünnepi frizurát csinálni/csináltatni?
2011. dec. 22. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ugyan olyanba mint ma vagy tegnap.
2011. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Én valami ünnepi ruhában, persze nem kell semmi extrára gondolni, egy sötét szoknya és valamilyen blúz vagy vékony ünnepi felső. Frizurát nem készítek külön, csak mint hétköznapokon, inkább még egy-két elegáns ékszer és kész a kari-szett :)
2011. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
semmi extra, mindig itthon vagyunk 24.dikén, szóval tök egyszerű cuccban leszek. :/
2011. dec. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi utazunk a férjemmel a családomhoz, így felöltözöm, tehát nem otthoni ruhában utazok. :)

Én már kinéztem mit veszek fel, de persze férjem szokás szerint üvöltözni fog rám emiatt, de én ezt veszem fel:

fekete csipkés harisnya, fekete miniszoknya, babarózsaszín meleg pulcsi, magassarkú csizma. Hajam az hosszú fekete (kékesfekete), ki van engedve szinte mindig, így lesz most is. Sminkem feltűnő, cicaszemeim vannak, tussal szépen még jobban kiemelem, kihúzom. Csillogó lesz a szemhéjfestékem és a körmöm is úgy lesz kilakkozva.


27/N

2011. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tavaly otthoni ruhában voltam 24-én este,mivel olyankor itthon szoktunk lenni.25-én szerintem kiöltöztem,mert olyankor mamáéknál vagyunk nagyobb családi körben.

Idén szerintem jobban kiöltözök.Egyszer lesz rajtam egy szürke ruha csipke harisnyával,egyszer fekete csizma,vastag lovaglónadrág szerű divatnadrág és csinosabb felső.Ilyesmibe leszek.Ékszereket még nem tudom.Körmöm lehet ki lesz festve.Hajam hétköznapi lesz szerintem:))

2011. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itthon vagyok, nem érzem szukségének kioltozni, és mivel nem szokás, nem is fogok. Ugyanúgy leszek melegítoben, mint minden nap.
2011. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minket pici korunk óta ünneplőbe öltöztettek anyumék, hogy úgy üljünk le a karácsonyi vacsorához, ez most sem lesz másképp pedig már 27 éves vagyok.

Tehát nemrég vettem egy sötétkék kötött ruhát, ahhoz veszek fel egy fekete vagy fehér (ezt még átgondolom) leggingst, most vettem egy csillagos fülbevalót és egy köves karkötőt, szerintem így jó lesz, bár lehet kell valami lánc is majd. Ilyenkor apum nyakkendőben és anyum is kiöltözve szokott asztalhoz ülni, meg persze a húgom is kirittyenti magát. Sminkelünk és a hajunkat is megcsináljuk.

2011. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én fekete ingruha,feket harisnya,masni lesz a hajamba :D

körmöm nem hiszem,h kifestem,mjad meglátom,szépen kisminkelem magam,vmi karis sminkre,és tök szupi lesz :D

2011. dec. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bugyiban leszek :D
2011. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!