Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kezdjek bele a ruhaterv...

Hogyan kezdjek bele a ruhatervezésbe?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni hogy ha saját ruhákat akarok tervezni ahoz elég egy varrógép és anyag? Mert beleakarok fogni mert nincs retros ruha sehol s ha van az meg már drága..ugy hogy csak ennyi kell hogy egyedi ruháim legyenek varrógép és anyag ?Ha valaki tervez ilyeneket akkor nyugodtan írjon
2011. dec. 22. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

eloszor rajzold le az elképzelésedet, és ha kezdo vagy, mindenképpen kell majd szabásminta. Mondjuk ezeket varrósmagazinokból be tudod szerezni, magad ne csinálj szabásmintát, azt jól el lehet szúrni...

Illetve kell hozzá kézugyesség is

2011. dec. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én először rajzon megtervezem, aztán készítek szabásmintát.. vannak ilyen szabásminta készítő könyvek segítségnek, én abból tanultam.
2011. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves előző, tudnál mondani 1-2 ilyen könyvet?

Régóta varrom a saját ruháimat, de a szabásminta tervezéssel mindig gondban vagyok (sok időt vesz igénybe, mire rájövök, hogy kellene:), tanfolyamra menni viszont nem szeretnék.

Előre is köszi!

2011. dec. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. dec. 23. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!