Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukám nem engedi, hogy...

Anyukám nem engedi, hogy bikinit vegyek, mert kövér vagyok. Utálom az egyrészes fürdőruhát, tök ciki. De nem vehetek bikinit, mert legyen már önkritikám. Azt sem engedi, hogy tangát hordjak. Mit csináljak? 15/L

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 17:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

Vannak nagyon helyes egybedresszek. Nem csak a mamik hordanak egybe fürdőrucit. Szerintem sokkal cikibb egy kibugyogó hájacska, mint egy egybe fürdődressz. Kössetek kompromisszumot. Ne a sportos, akár gyerekes fazont vegye meg anyukád, hanem a kicsit nőiesebb, szebb darabot.:)

Mindent meg lehet oldani:)

2009. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

Magyarazzd el neki hgoy te megvagy elegedve magaddal az az igy elfogadtad magad kisse ducin is !!

Es mondd hogy te neked nagyon leviszi az onbizalmad az egyreszes furdoruha!!

Neked bikini kell mert abba erzed jol magad.. jah es tangat ha nem szorit nem egeszsegtelen.. ertesdd emg vele hogy azert donthess te az ilyen dolgokba !!

es nyugi en lattam olyan noket mint a vizilo es strandon bikinibe raadasul tangasba votlak!!!

Nem kell szegyelni semmit !!


puszii es sok siekrt :D

2009. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%

Hát van egy pici felesleg, de ha ez téged nem zavar akk anyudat miért? (Neki van súlyfeleslege, mert ha igen, akkor lehet, hogy őt az zavarja vagy fiatalkorába csúfulták, ami szemétség, de lehet, hogy emiatt akar egyberészest)Akinek nem tetszik ne nézzen rád!:D


Szerintek 1 részesbe is vannak tök jó darabok, tudod mikor középen van összekötve a ruha, és a hátadat meg a hasad 2 oldalát teljesen szabadon hagyja :D Nem az úszódressz tíypus, azt utálom, csak uszodába(L)


Ha mindenképp bikinit szeretnél, akkor ajánlom, hogy fekete alsója legyen(fekete mindig divat, és karcsúsít;)), és a felsőrésze legyen mintás, hogy odavonzza a tekinteteket a melleidre. Nekem pont fordítva kell, mert nincs mellem:S.

2009. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy anyukád miért dönt helyeted hisz a te fürdöruhád lesz nem az övé gyözd meg hogy igen is bikinit akarsz,egyébként meg a duciknak jobban áll a bikini mert hogy ha egyrészes fürdöruhát veszel fel jobban látszanak az úszógumik....Mond meg neki hogy az interneten olvastad hogy a duciknak jobban áll a bikini és ennyi :)
2009. szept. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
ha anyukád igazán nem engedi ott a tankini :)
2010. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%

Anyukád egy hülye , bocsi:D

figyu én is duci vagyok és nem akartam fürdőruhába lenni nyáron és engem még az anyukám bíztatott h vedd fel nagyon csini vagy benne nem kell szégyellni azt a kis felesleget ami van,kit érdekel stb...

2011. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!