Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Két kérdés (többi lent)?

Lányok! Két kérdés (többi lent)?

Figyelt kérdés
. Ti miből vásároltok? (zsebpénz, saját pénz, stb) 2. Csak én vagyok ennyire maradi, vagy más sem hajlandó kiadni 4-5-6 ezer Forintot egy szirszar anyagú vékony pulcsiért, vagy felsőért, vagy 7-8 ezret egy farmerért bármiért a plázákban? Ma is vagy 4-5 boltot végigtalpaltam a leárazásoknál, de egyszerűen tragédia, az összes cucc olyan, mintha a nagyi szekrényéből rángattam volna ki körülbelül?

2012. jan. 2. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha vmi olyan kell amit anyukám nagyon nem akar megvenni, akkor megveszem magamnak, de egyébként anyukám vagy apukám veszi... én is kétszer voltam az utóbbi időbe vásárolni és nem találtam olyan cuccot amiért kiadtam volna annyit amennyit kértek érte, akkor már ink hordom azt ami itthon van..
2012. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hátén néha zsebpénz,de van,h anyával,s akkor ö fizet:) énsem vagyok hajlando ezekért ennyit kiadni,mert ma már megis szolják,h milyen polo,meg egyszerü +stb stb,+ennek az árán vehetsz akár 5másikat is:)) hátigen..sajnos most ez a divat.
2012. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezen is gondolkodtam, hogy aki a szüleivel vásárol, annak az anyukájának a szemöldöke nem szalad fel az árak láttán? :D Én speciel saját pénzből (diákmeló) vásárolok, és hiába tehetném meg, hogy kiadjak 7-8 ezret egy felsőre, mégsem teszem mert nem éri meg az árát. Annyira nehezen találok normális cuccot, sokszor türelmem sincs végignézni a roskadozó polcokat, mert tele vanak ilyen vékony anyagú ronda fölsőkkel 1-2 ezer forintokért, a normális cuccok meg 5 ezertől kezdődnek...
2012. jan. 2. 20:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Most kaptam pár hete egy nagy rend téli cuccot, ezek elég drágák voltak, de minőségiek (na nem a New Yorkerből meg az ilyen helyekről vannak...). De persze nem az én érdemem, mert kaptam. Egyébként ha magamnak vásárolok én úgy szoktam csinálni, hogy inkább mélyebben a zsebembe nyúlok és veszek 1-2 igazán jó, jól variálható, minőségi darabot. Ennyi pénzből valóban vehetnék sok-sok bóvlit, de így sokkal jobban megéri. Most pl vettem egy 30 ezres csizmát (ősz eleje óta spóroltam rá) mert számításba vettem, hogy ez több szezont is kibír majd mint egy harmad/negyed ennyibe kerülő. Szóval nincsen sok ruhám, de ami van azok jók, variálhatók és nem mennek szét 1 év-fél év alatt.
2012. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Én is nagyjából anyával szoktam vásárolni. Nálunk mondjuk ez megy, hogy én segítek neki itthon (leviszem a szemetet, elmosogatok, porszívózok, törölgetek) és nem kapok zsebpénzt hanem ő megeszi nekem ami kell. Igazából nincs ebből baj mert nem használom ki a helyzetet. És ha szégyen ha nem szégyen tudom sokan nem szeretik, de én turikba is sűrűn beegyek. Néha ki lehet fogni jó cuccokat és áron alul. Pl barátnőm vett egy nagyon jó övet 600 Ft-ért amibe volt egy címke, hogy H&M-es. Nem adok ki több ezret bármi sz.arért, mert mostanság kábé a kínai szinten vannak ezek a cuccok.


17/L

2012. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az ötössel, turi. Miért lenne szégyen? Időnként remek dolgokat lehet kifogni. nekem turiból van GAP és Hilfiger farmerem, Ralph Lauren kabátom. Ez utóbbi 4 ezer volt, a többi 1-2 ezer. Ja és az idei csúcsom: kívül-belül bőr, magas szárú, új (még a címke benne volt) csizma, 2610 forintért. ( ezt kilós turiban találtam!) A plazákban lévő rongyokért akkor sem adnék annyi pénzt, ha mellettük találnám! Ráadásul tucat áruk, folyamatosan szembejönnének!
2012. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Szakiskolába járok, havi 10 ezer forint ösztöndíjat kapok, ami félévkor emelkedni fog (min. 5 ezerrel, de lehet, hogy 10-zel), amikor szakközepes voltam érettségi előtt, akkor zsebpénzt kaptam, plusz amit szülinapra, névnapra, stb. kaptam.

Plázákban nem vásárolok, ócska ruhákat nem veszek sok pénzért, kevésért sem. Van egy outlet, ahol tök jó holmik vannak sokkal kevesebbért, mint amennyibe máshol kerülne, ezt nemrég fedeztem fel, de még nem vásároltam ott; valamint turikba járok, ahol potom pénzért vehetek tök jó minőségű cuccokat. Szerencsére manapság már nem ciki, sőt, szinte sikk turkálni:) Hetente legalább 1x benézek, és akkor általában vásárolok is, utoljára egy rózsás, csipkés pulcsit vettem, romantikus és nőies és csak 500 forintba került.

2012. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elmondod, hol van az az outlet, és mi a neve?:)
2012. jan. 3. 16:27
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Kalocsán van (gyanítom, hogy nem a közelben laksz, de hátha mégis:D) a '48-asok terén, a Szalontai cukrászda fölött, és asszem Premier Outlet a neve.
2012. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

én nem kapok zsebpénzt, hanem ha kell valami akkor kérek rá, de hiába kapok 20.000 Ft- ot, abból vettem egy kabátot, csizmát, táskát

én is tegnap voltam, mert nadrágot akartam venni, de 4000- nél többet nem nagyon adok ki érte, tesóm meg 7000- Ft- ért vett egy nadrágot

én 2x is meggondolom, hogy mire adok ki pénzt, már a saját agyamra megyek, de ha egyszer nem találok olyan cuccokat ami az elvárásaimnak megfelelnek nem veszem meg

2012. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!