Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy járjak magassarkúban?

Hogy járjak magassarkúban?

Figyelt kérdés
A csizmám magassarkú, és abban a hitben éltem, hogy tudok benne járni, de anya felhívta rá a figyelmem, hogy nem. Valahogy berogyasztom a térdem. Hogy tartsam a testem, mit húzzak be, vagy hogy javítsak rajta, hogy szépen tudjak benne járni? Egyébként nem olyan magas, 4-5 cm kb.
2012. jan. 5. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

4-5cm az tényleg semmi nekem is van 5-6cm-es magassarkú bokacsizmám! Én tudok benne menni nem is kellett gyakorolni járkálj benne sokat otthon!

13/L

2012. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon boldog vagyok, hogy te tudsz benne járni, de azért sokat nem segítettél:)
2012. jan. 5. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Ezt mondom, hogy járkálj benne otthon sokat és menni fog:)
2012. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
tényleg csak gyakorolni kell, sétálj benne minél többet és menni fog!
2012. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
húzd ki magad, határozottan lépkedj, ne félj attól hogy elesel, mert ha sokat gondolsz arra akkor elis fogsz, stabil az a cipő :D cicit ki, hasat be :D
2012. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
vállakat hátra, térdekre figyelj, hogy ne rogyaszd kb ennyi
2012. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jajah minden amit a többiek leírtak. DE hogyha egyensúlyérzéked pocsék, akkor neis kezdj hozzá sztem.( csk felhívtam a figyelmedet, nem bántásnak)
2012. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!