Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudom visszakérni a...

Hogyan tudom visszakérni a pénzem egy üzletben, ahol visszavittem egy bakancsot javításra, de ők csak cserélni hajlandóak?

Figyelt kérdés

Gondolom nem jó helyre írtam ki a kérdésemet:S De nagyon nem tudom mi a teendő ilyenkor. Mert vettem októberben egy bkancsot 6000 ftért.December elején már széttörött a talpa, és a ragasztó is elengedte. Szóval ott ficegett az eleje. Viszsavittem, modnták, hogy megjavítják..mondom ezt? Írtak róla papírt. Visszamentem 3 hét múlva, mert azt modnták, telefonon értesítenek, az sem történt meg. Aztán mondom hogy most akkor mi lesz? Azt modnták levásárolhatom, mert nem javítható. Nem volt a méretemben olyan ami tetszett volna. Itt a tél közepe, csizmám nincs. nekem nem emgy úgy, hogy hipphopp veszek egy csizmát.

Hallottam a tv-ben a fogyasztóvédelmisek szóvívúje mondta, hogy nem kötelezhetnek arra, hogy levásároljam. De itt azt mondta a csaj, hogy majd járjak be hátha kapnak valamit... Aham.. egész télen mászkáljak, hátha kapok valami bakancsot:S

Hogyan lehet neki megmondani, hogy jogom van ahhoz, hogy visszakapjam a pénzem, ha nem találok semmit??Mert így se cipő se pénz:S:((


2012. jan. 8. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérjél vásárlási utalványt az adott összegben..Az általában (ha van egyáltalán) jó egy évig..

Addig pedig vegyél másik helyen bakancsot. Az utalvány meg ráér, vehetsz rajta jövőre egy bakancsot, hátha akkor már lesz a méretedben neked tetsző..

2012. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem állít ki, mert a jegyzőkönyvvel is levásárolhatom, 3 hónapig...de igazából már nem szeretnék itt venni cipőt, ha csak eddig bírják, pénzem meg nincs hogy máshol vegyek, ezért kellene hogy visszaadja
2012. jan. 10. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos marad a maszek cipészbácsi, aki rak rá 1-1 komplett talpat.. Nem lesz túl olcsó, de legalább használható lesz..
2012. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!