Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi szedi ki a golyóstoll-tintá...

Mi szedi ki a golyóstoll-tintát a ruhából?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy ma a suliban golyóstoll-tintás lett a fehér polóm...próbáltam kiszedni Acetonnal, de nem sikerült! Az egyik haverom javasolta a Diluantot, azt mondta az lehet kiszedi...

Javaslatok? Ha nem marad választás, akkor le kell vágni, de szeretném megmenteni a polómat! :)


Köszi a válaszokat!


2009. máj. 26. 13:58
 1/7 A kérdező kommentje:

Jah, és Romániában lakok, szóval üzleteket ne javasoljatok, hogy hol nézhetnék erre megoldást...esetleg terméket, és megnézem, hol lehet kapni. :)


Köszi!

2009. máj. 26. 13:59
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az acetonnal már elrontottad a dolgot, mert az erősen beledörzsölődött ezáltal a szövetbe. Vannak speciális folttisztítók esetleg azzal meg lehet próbálni, de azok is akkor hatásosak, ha friss foltot kezelsz vele. Mivel már dörzsölted így nem sok esély van rá, hogy kijön.
2009. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Marad az olló! xD
2009. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami nekem mindenre jó, az a Vanish mosószappan! Komolyan csodákra képes!
2009. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Anyum megpróbálta Vanish-el, maradt még egy kicsi halvány lila folt...De még egy kis Vanish vagy klór, és sztem nyoma sincs! :)


Köszi a válaszokat!

2009. máj. 26. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Hajlakk!Bár nem hiszem hogy a fehér ruhán a hajlakk ne tenne kárt...én a farmeromból hajlakkal szedtem ki,de fehér ruhán nem hiszem,hogy hat..
2012. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 flor90 válasza:
Szerintem ami még hatásos lehet az a mosószóda! a párom munkásruhájából minden foltot ki szed, egy próbát megér :)
2015. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!