Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a piros magassar...

Mit gondoltok a piros magassarkú cipőkröl?

Figyelt kérdés
Már fél éve kinéztem egy gyönyörű piros magassarkú lakkcipőt. Gondoltam Húsvétra megveszem, és felveszem a templomba egy fekete miniruhával és blézerrel, valamint piros kiegészítőkkel, és pirosra festem a körmöm is. Mit gondoltok túl vad lenne?
2012. jan. 26. 15:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy erkölcstelen lenne a piros szín, és hogy nem lehetne felvenni utcára....azért túlzásokba nem kell esni^^
2012. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem erkölcstelen, nekem is van piros pulcsim, de nem cipőm, főleg nem magassarkúm. Önmagában egyik sem utal laza erkölcsű tulajdonságra, sem a magassarkú, sem a piros ruhadarab, csak együtt a kettő.
2012. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de a 10. hozzászólóval abszolút nem értek egyet! Ezek szerint a nagymamám régen qurva volt, mert magassarkúban, meg szoknyában/ruhában ment az utcára?

Sokan azt hitték róla, hogy orosz(és ez akkor dicséretnek számított). Nehogy már a nőies öltözködés a r*bancsággal legyen egyenlő!!

Amúgy a kérdezőnek: szerintem nyugodtan elmehetsz így templomba. Legalább lesz ott egy igazi csinos hölgy is!!

2012. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A magassarkú nem "k-s", de ha piros, az már furcsa... Főleg templomba. Kérdező, az előttem szólóra csak akkor hallgass, ha le akarod járatni magad a templomba. Nem csinosnak fognak nézni, hanem valami másnak. Mehetsz nyugodtan magassarkúba, de feketébe. Az ilyen helyre a visszafogottabb színek valók inkább. Amúgy meg aki ha fáj az igazság, változtass életformát.
2012. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Templomba nem azért megy az ember, hogy mutogassa magát! És a piros magas sarkú meg a miniruha eléggé figyelemfelhívó. A piros köröm , piros kiegészítők nem oda valók. Menj így bulizni, hiszen az a célod, hogy lássák. Különben hány éves vagy? Ez a szerelés nagyon vad a templomba!
2012. jan. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
szerintem K-s.
2012. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
fú de beszűkültek vagytok.
2012. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Te meg kur.va.Melyik a jobb ?
2012. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
parancsolsz?
2012. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy már a miniruha eleve nem való templomba, olyan ruhát illő felvenni, ami maximum térd felett ér 1-2 centivel, annál rövidebb szoknyát vagy ruhát nem. Piros magassarkú meg végképp nem, nem azért mész oda hogy mutogasd magad, hanem hogy imádkozz. Nem illő. Ha mégis felvetted/felveszed, lehet hogy nem szólnak rád semmit, de mindenkinek meglesz a véleménye rólad, nekem is meg lenne.
2016. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!