Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én látom hülyén ezeket a...

Csak én látom hülyén ezeket a dolgokat? Vagy szerintetek is ultracinkes?

Figyelt kérdés
nem tudom ki hogy van vele de én falra mászom a 7500ftos Lv táskától,Prada pénztárcától,ami 3500 stb...érdekes h a buson minden második lánynak van ilyen...vagy csak én vok csóró???Am félrértés ne essék,nem nézem le akinek nincs pénze egy kb.200ezres táskára,nekem sincs,nem is lesz...de miért akarja nekem néhány ismerősöm(pl.barátnőm nővére)bemagyarázni h eredeti?Miért nem jó ha veszek pár klasszisokkal olcsóbb,de márkás ruhát(pl.orsay,springfield))?v én gondolom rosszul???20/L
2012. febr. 4. 10:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
hasonlóan gondolkodom erről én is. :D szerintem tök normális hogy így látod. :D vagy csak azért mondom ezt mert egy véleményen vagyunk... :D
2012. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az ilyen embereket.Eléggé átlátszó szerintem,kinek eredeti a cucca,kinek nem.:) Hazudni felesleges és szánalmas.

Én is egyetértek veled.:)

2012. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ettöl lesz némi önbizalmuk a semmire.

Amúgy klasszikusan az ilyen Nöket messziröl elkerülöm, mert Ök erre vágynak, nekik ez a szint kell és öneröböl nem tudják megteremteni, így vagy vesznek hamisítottat vagy keresnek egy olyan Férfit aki megveszi nekik.

2012. febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)Engem zért dühít mert sztem csak kb.a felső tízezer engedheti meg magának a fent említett luxuscikkeket:))Én nem tudom pl. h lehet vki annyira buta,h elhiszi v mást miért néz annyira hülyének??én semmi pénzért le nem égetném magam ezzel...sztem ez a proli sznobimus butasággal elegyített legbeképzeltebb verziója:/
2012. febr. 4. 10:32
 5/19 A kérdező kommentje:
szerencsére vannak még az én mércém szerint gondolkodó emberek a világon:)am abból az apropóból írtam ki a kérdést,mert a barátom nővére a múltkor igen diadalmas arccal jött haza Ukrajnából(oda járnak tankolni meg vásárolgatni)egy 2500ftos ed hardy pólóval meg a 8000es Lv-vel ami szerinte TUTI eredeti...engem meg lesajnált mert 1X(kb fél évig spóroltam rá)vettem magamnak egy ed hardy kapucnis táskát 30000ftért...pedig az Lv sokkal nagyobb márka,ő meg egy 10est se adott érte:))csak épp az lv multicolour táskája nagyon szép ,csak épp a pici lakatba nem megy bele a kulcs:)meg nincs benne sorszám..
2012. febr. 4. 10:39
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem megbántani akarlak, mert tetszik az, hogy így látod a dolgot, de szerintem a korodhoz képest túl sokat foglalkozol egy efféle baromsággal.

Egyszerü a dolog, nem kell vele foglalkozni, ha neki jó, akkor örüljön neki.


Mi számít Neked? Hogy Ö lenéz vagy az, hogy Te jól érzed magad?

2012. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
igen,ez az én vétkem h foglalkozom vele...valóban nem kéne,csak kissé felhúztam magam:(de igazad van,teljesen
2012. febr. 4. 10:49
 8/19 A kérdező kommentje:
am az előőben nem kapucnis táskát kapucnis felsőt vettem bocsiXDDDDDD
2012. febr. 4. 10:50
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Totálisan jól gondolod. Na de már nem húzom fel magam rajta egy ideje, mindenkinek a saját dolga, hadd csinálja, csak magát járatja le vele.

19L

2012. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 harisnyababee ***** válasza:
82%

Sztem is elég gáz. Szerintem az a legnagyobb baj, h kialakult egyfajta csordaszellem, ami tucatembereket eredményez, és ebben az a legszomorúbb, h ezek a tucatcsajok, és tucatpasik azt hiszik mekkora egyéniségek, közben csak nem látják az erdőtől a fát. A másik meg, h ezek a tucatemberkék mindenki máswsal foglalkoznak, csak magukkal nem,ez pedig csak feszültséget szít a tarsadalomban(szinte mindegyik korosztályban), pedig pont, h össze kéne tartani az embereknek, ha azt akarják, h jobb legyen az életük, életszínvonaluk. Van benne igazság, h nagyon rossz irányba haladunk, mert azt senki nem veszi figyelembe, h ami működik nyugaton az itt nem bizti, h fog, meg azt sem, h a nyugati népek azért tehetik meg ezt a fajta rongyrázást, mert a szegényebb országok kvázi nekik dolgoznak, így jóhogy van lóvé pradára, meg ármánira stbstb. De ez már politika, ne menjünk bele sztem, mert felb#sz a tehetetlenség, h ok, van egy-két ember aki átlát ezen,de "egy fecske nem csinál nyarat". És sajna ez nem is igen fog változni, mert amíg a fent említett tucat emberek nem asszimilálódnak(az itteni viszonyokhoz, lehetőségekhez)), addig nem lesz változás.

De mért is tennék, mikor annyira sekélyesek, h többre tartják a külsőségeket, mint az alapvető emberi értékeket.

Én egyáltalán nem követem a divatot. Azt veszem meg és fel, ami nekem tetszik, és hidegen hagynak a kritikák, meghallgatom esetleg elmondom az én szemszögemből, és ennyi. Nem vok márkaőrült, és többnyire leértékelésekkor vásárolok, pedig nem állok rosszul anyagilag. Egyszerűen sztem nem ezek a szempontok. Akik meg a 200000-es táskájukra verik elküldeném őket melózni egy picit, h érezzék már milyen megdolgozni vmiért és nem apuci pénzét szórni. Sztem, ha a fent említett tucatokat elküldenék melózni akár egy hónapra is drasztikusan csökkenne azoknak a száma, akik az ilyen cuccaikra verik. Most őszintén egy 18-20éves "gyerek"(már, h semmi fogalmuk nincs a nagybetűs életről) mennyi idő alatt keresne meg 200000-et a menő cuccaira?

Jah, és a kedvencem, amikor látszik rajtuk, h nem is nekik való az adott ruha, vagy ilyesmi, egész nap kínlódik benne, de viseli, mert az a menő, meg a többin is az van. Pl Konverz(az írónia miatt írom így)csuka, ugyanaz, mint egy noname dorcó, csak márkajelzéssel. OK, lehet tartósabb, de azért a pénzért jópár noname tornacipőt veszel, és akkor már nem is bizti, h a Konverz birja tovább. Nekem is van ugyan egy, de csak fricskából, emberek közé nem megyek benne, nem akarok tucat lenni, gányolós cipőnek használom otthon a ház köré.:)De persze kinek mi, nem tartom cikinek, h más meg azt szereti, de akkor azt ne divatból tegye, hanem azért, mert valamiért bejön neki, praktikus stb, viselje ha jól esik, nem az én dolgom, és ha mindenki így állna hozzá, akkor sokkal békésebb lenne mindenki. Engem a harisnyamániámmal kapcs cinkelnek sokszor, de már immunis vok rá, mert nem érdekel. Abban érzem jól magam, az én dolgom.Elhiszem, h sok lány utálja, az meg az ő dolguk, nem ők viselik. Ezzel van egy konkrét példám tavaly tavasszal egy 17éves elkényeztetett kis plázapics#(a haveri körből az egyik srác huga)elkezd engem cinkelni, h milyen ciki, h harisnyában vok,és nem cicanadrágban, merthogy az a divat. Vastag fekete harisnyában voltam akkor, kb ugyanolyan vastag volt, mint a csaj leggingse, de a poén az egészben az, h olyan bokacsizma volt rajta, amiből a lábujjai és a sarka kilátszottak, és a poén, h egy vékony (15-20Denes harisnya, vagy térdfix volt rajta. Ahogy végigmértem a lányt egyből beröhögtem, és először próbáltam neki elmagyarázni, lassan, érthetően, h divat ide, vagy oda azzal az erővel, h a leggingse alá valami harisnyafélét felvett akár egy harisnyanadrágot is vehetett volna fel, főleg úgy, h ok, h a bokacsizmája kitakarta a legings végét, de a sarkánál, meg a lábujjainál ott mosolygott egy vékony fekete harisnya. De szegénykém nem nagyon akarta megérteni, és amikor még mindig azzal jött, h a harisnya akkor is gáz, és ráadásul nem tudta még megindokolni sem, h miért. Durvább hangvételre váltottam, és nagyon leosztottam, h mekkora egy láma, még gondolkodni sem képes önállóan, azt hiszi csak el, amit vki vhol a világ másik felén kitalált divat címszó alatt, meg h ha holnap pl megszűnne a bulvár, meg a divat, meg a trend fogalma akkor mi lenne vele, vagy ki sem mozdulna, vagy csak meztelenül, mert nincs aki megmondja a frankót, h milyen legyen. Majd szépen otthagytam, bár nem hinném, h nagyon meghatotta a dolog, mert besértődött, duzzogott egy sort, majd feltűnően hamar távozott.

Fú, bocsi, h ennyit írtam, de kajak megörültem ennek a témának, mikor megláttam, h más is van aki nem áll be a sorba a tucatok közé.

2012. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!