Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én látom hülyén ezeket a...

Csak én látom hülyén ezeket a dolgokat? Vagy szerintetek is ultracinkes?

Figyelt kérdés
nem tudom ki hogy van vele de én falra mászom a 7500ftos Lv táskától,Prada pénztárcától,ami 3500 stb...érdekes h a buson minden második lánynak van ilyen...vagy csak én vok csóró???Am félrértés ne essék,nem nézem le akinek nincs pénze egy kb.200ezres táskára,nekem sincs,nem is lesz...de miért akarja nekem néhány ismerősöm(pl.barátnőm nővére)bemagyarázni h eredeti?Miért nem jó ha veszek pár klasszisokkal olcsóbb,de márkás ruhát(pl.orsay,springfield))?v én gondolom rosszul???20/L
2012. febr. 4. 10:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
igazad van,persze h mindenki egyénileg dönti el,mire költi a pénzét:)csak nem szeretem ha vki olyat akar bemesélni nekem ami nyilvánvalóan nem igaz...ez kb.olyan mintha azt mondaná nekem h megvett 50000ftért egy vadiúj Opelt
2012. febr. 4. 11:22
 12/19 A kérdező kommentje:
kedves"harisnyamániás"válaszoló...nem tudom hány éves lehetsz(de nagyon éretten gondolkodsz)öröm volt olvasni a soraidat...most valamennyire megnyugodtam,hogy vannak még olyan emberek akiknek nem minden egy giccses hamis(v eredeti,méregdrága)cucc
2012. febr. 4. 11:29
 13/19 anonim ***** válasza:
Én férfiként akit a ruha nem annyira, de az autók és az órák annál inkább érdekelnek azt mondom, hogy ha kedvenceim a jó svájci órák, de nincs pénzem/nem szánok rá 2 milliót egy Rolexre, inkább hordok egy 50ezres, de szép svájci órát, saját nevével, mint mondjuk egy Rolex másolatot, hamisítványt. Az olyan műmájer dolog. Uez vonatkozik autókra is, ott is készülnek szép számban replikák.
2012. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Tényleg jó, hogy vannak még hasonlóan gondolkodó lányok, akik velem is egyidősek...:) egyszerűen rosszul vagyok azoktól a lányoktól/fiúktól akik ilyen gagyi cuccokról elhiszik hogy EREDETI (istenem a sok buta).. és büszkén viselik, rajoskodnak.. közben meg annyira se értenek hozzá, ne vegye be a kamut.. és akkor kislányok hordják az Lv cuccokat a bkvn a táskát az övvel...hát mekkora röhej.. ez a márka becinkelése is..plusz a kedvencem amikor a szettből kiderül, hogy meg sem engedhetne magának egy 200ezres táskát...

amúgyvan egy hasonló bejegyzés a christian louboutin hamisítványokról, az egyik ismerősöm is ekkora buta, hogy elhiteti többszáz ismerősével hogy neki olyanja van...


[link]

2012. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
jujj de jó ez a bejegyzés:))elolvasram nagyon tetszett:))köszi
2012. febr. 4. 19:11
 16/19 anonim ***** válasza:
Hú... de jó... már nem érzem magam egyedül:D A "harisnyamániás" válaszolóval teljes mértékben egyetértek!
2012. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Már csak az kéne, hogy a velem egyidősek között is legyenek ilyenek. (15 vagyok)
2012. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
tuti vannak,ha nem is sokan:)
2012. febr. 6. 15:57
 19/19 anonim ***** válasza:

Huhh, régi a poszt, de most bukkantam rá! A harisnyát lánynak: már miért lenne ciki a harisnya? Én egész télen azt hordok, jó vastagat, tunikával! És igenis a harisnya mindig divat! A Leggings pár év és sztem ciki lesz, bár most én is hordom... (Zokni nélkül) :D


A témához:

Teljesen gáznak tartom a hamisítvány dolgokat! Ha valakinek nincs pénze a luxusra, akkor vegyen olcsóbb, de eredeti terméket!

Szerencsésnek érzem magam, nekem vannak eredeti dolgaim, amiket hivatalos üzletekben vásároltam külföldön. Prada táska, gucci kendő, Balenciaga szandi, stb... Imádom őket! De pl egy LV-t már nem vennék, mert a sok hamisítvány miatt tucat lett, és engem is azonosítanának a sok hülyével, akik elhiszik, hogy 10000-ből vaterán eredetit vettek.... Felhúzom magam ezeken, mert egyébként nagyon tetszenek az LV-k is nekem, de így letettem róla. ( és mielőtt jönnének a kommentek, én dolgozom meg a pénzemért, nem szüleimtől, és nem a pasimtól követelőzöm, és eszkort sem vagyok, saját cégem van!)

2013. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!